kinowar.com | Завершилося виробництво езотеричного детектива «Сторонній»
kinowar.com

Завершилося виробництво езотеричного детектива «Сторонній»

«Кінокомпанія Гагарін Медіа» представила Держкіно готовий повнометражний художній фільм «Сторонній» режисера Дмитра Томашпольського

Кінопроект «Сторонній» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 10 млн грн. при загальній вартості виробництва 20 млн грн. Автором сценарію та режисером стрічки є Дмитро Томашпольський, спродюсувала картину Олена Дем’яненко.

Команда синхронного плавання зникла під водою у басейні під час виступу. Пацієнтка водолікарні пропала під час прийому хвойно-перлинної ванни. Яким чином ці справи пов’язані, і який стосунок до них має лялька з живим волоссям? Це доведеться розслідувати інспектору Глуховській, у кар’єрі якої немає жодної не розкритої справи. А ще, їй доведеться з’ясувати, хто вона насправді.

«Ніколи не міг собі уявити, що Бортницька станція аерації може стати епіцентром містично-ексцентрично-еротичного саспенсу, але автори фільму з цим впоралися»,– поділився враженнями від перегляду голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Сторонній

У кінотеатральний прокат фільм вийде у 2020-му році.

Читайте також:

Найочікуваніші українські фільми 2019 року

Комментарии