Хорошее кино — kinowar.com — Киновар | КМКФ «Молодість» оголосив учасників Міжнародної та Національної конкурсних програм
Хорошее кино — kinowar.com — Киновар

КМКФ «Молодість» оголосив учасників Міжнародної та Національної конкурсних програм

«Молодість» оголосила повний список фільмів та режисерів, що змагатимуться за грошовий приз цього року

48-й КМКФ Молодість

До старту головної кіноподії Києва залишилося менше трьох тижнів. У рамках 48-го кінофестивалю «Молодість» – фільми з найпрестижніших світових кінофестивалів, дитяча програма, українські прем’єри, майстер-класи, пітчинг, виставка і, найголовніше, – визначення найкращих серед учасників Міжнародного та Національного конкурсів.

Міжнародна конкурсна програма включає у себе конкурс повнометражних дебютних фільмів, а також короткометражних та студентських стрічок. Загалом до програми увійшло більше 40-ка фільмів.

До переліку фільмів Національного конкурсу увійшло 24 картини (раніше фестиваль оголосив 10 фільмів конкурсу). Серед них – колишні номінанти та лауреати «Молодості», стрічка-учасник короткометражного конкурсу Каннського кінофестивалю («Анна», вироблена у копродукції України, Ізраїлю та Великої Британії), лауреат Золотої Дзиґи «Mia Donna» Павла Острікова і найкраща короткометражна робота 9-го ОМКФ – «В радості, і тільки в радості» Марини Рощиної.

Переможець отримує 10 000 доларів США і статуетку «Скіфський олень» за найкращий фільм Міжнародного конкурсу. Традиційно спонсором Ґран-прі та офіційним партнером кінофестивалю є лотерея «Лото-Забава» від оператора державних лотерей «М.С.Л.».
Автори накращого короткометражного, студентського та повнометражного фільмів отримають «Скіфського Оленя» і грошову винагороду у розмірі 2 000 доларів США. Лауреат Національого конкурсу «Молодості» окрім нагороди отримає 50 000 гривень.

Нагадуємо, 48-й КМКФ «Молодість» триватиме з 25 травня по 2 червня.

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС / INTERNATIONAL COMPETITION

ST: Студентський конкурс / Student competition

  • Так і на землі / As It Is on Earth, П’єр Лоренцо Пізано / Pier Lorenzo Pisano, Італія / Italy, 2018, 13′
  • Юпітер! / Jupiter!, Карлос Абаскаль Пейро / Carlos Abascal Peiró, Франція / France, 2018, 28′
  • Біль мій / Pain is Mine, Фаршид Ахлаґі / Farshid Akhlaghi, Австралія / Australia, 2018, 13′
  • Прованс / Provence, Като де Бук / Kato De Boeck, Бельгія / Belgium, 2018, 22′
  • Святий Міґель / San Miguel, Кріс Ґріс / Cris Gris, США, Мексика / USA, Mexico, 2018, 18′
  • Гумовий дельфін / Rubber Dolphin, Орі Аарон / Ori Aharon, Ізраїль / Israel, 2018, 28′
  • Сестри Хараріху / The Jarariju Sisters, Хорхе Кадена / Jorge Cadena, Швейцарія / Switzerland, 2018, 21′
  • Цукор і сіль / Sugar and Salt, Адам Мартінек / Adam Martinec, Чехія / Czech Republic, 2018, 19′
  • Сірий бетон. Абстракція / Concrete Grey Abstract, Енріке Ґрізі / Henrique Grise, Бразилія / Brasil, 2018, 11′
  • Хлопець освідчується дівчині на горі / Guy Proposes to His Girlfriend on a Mountain, Бернгард Венґер / Bernhard Wenger, Австрія, Німеччина / Austria, Germany, 2019, 13′
  • Як запустити повітряного змія? / How to Fly a Kite?, Лоранд Ґабор / Loránd Gábor, Румунія / Romania, 2018, 27′
  • Літо електричного лева / The Summer of the Electric Lion, Дієґо Сепеде / Diego Céspedes, Чилі / Chile, 2018,      22′
  • Збиті на дорозі / Roadkill, Лєшек Мозґа / Leszek Mozga, Велика Британія / UK, 2019, 9′
  • Людина з фотоапаратом / Man with a Photo Camera, Віталій Кікоть / Vitalii Kikot, Україна / Ukraine, 2019, 40’
  • Квадратура круга / Squaring The Circle, Кароліна Спехт / Karolina Specht, Польща / Poland, 2018, 5′

SH: Короткометражний конкурс / Short competition                                             

  • Безумовна любов / Unconditional Love, Рафаль Лисак / Rafał Łysak, Польща / Poland, 2018, 40′
  • У полум’ї / Catching Fire, Мікаель Суає / Michaël Soyez, Франція / France, 2019, 26′
  • Місія “Прогулянка Джейн” / Operation Jane Walk, Робін Кленґель, Леонард Мюллнер / Robin Klengel, Leonhard Müllner, Австрія / Austria, 2018, 16′
  • Відрізати тінь / Shadow Cut, Люсі Сюесс / Lucy Suess, Нова Зеландія / New Zealand, 2018, 14′
  • Подруги / Girlfriends, Марі Давіньон / Marie Davignon, Канада / Canada, 2018, 19′
  • Дорога до неї / Road to Her, Чо Джихун / Cho Jee-hoon, Південна Корея / Republic of Korea, 2018, 30′
  • Люсія на роздоріжжі / Lucia in Limbo, Валентіна Морель / Valentina Maurel, Бельгія, Франція / Belgium, France, 2019, 20′
  • Кругообіг / Circuit, Делія Гесс / Delia Hess, Швейцарія / Switzerland    , 2018, 8′
  • Лауретта / Lauretta, Мате Браунер / Brauner Máté, Угорщина / Hungary, 2018, 19′
  • Літо і все інше / The Summer and All the Rest, Свен Брессер / Sven Bresser, Нідерланди / Netherlands, 2018, 18′
  • 023_ҐРЕТА_С / 023_GRETA_S, Анніка Бірґель / Annika Birgel, Німеччина / Germany, 2018, 12′
  • Холодна літня ніч / A Cold Summer Night, Яш Савант / Yash Sawant, Індія / India, 2018, 21′
  • Волелюбна Клод / Claude on the Run, Тома Бюїссон / Thomas Buisson, Франція / France, 2018, 18′
  • Вічність / Eternity, Анна Соболевська / Anna Sobolevska, Україна / Ukraine, 2018, 24′

F: Повнометражний конкурс / Full-Length competition                              

  • Її робота / Her Job, Нікос Лабо / Nikos Labôt, Греція, Франція, Сербія / Greece, France, Serbia, 2018
  • Ніна / Nina, Маріа Вінтер Олсен / Maria Winther Olsen, Данія, Фарерські острови / Denmark, Faroe Islands, 2018
  • Маленький товариш / Little Comrade, Моніка Сімец / Moonika Siimets, Естонія / Estonia, 2018
  • Наступного дня як мене не стане / The Day After I’m Gone, Німрод Ельдар / Nimrod Eldar, Ізраїль, Франція / Israel, France, 2019
  • Руйнівниця системи / System Crasher, Нора Фіншайт / Nora Fingscheidt, Німеччина / Germany, 2019
  • Дикий / Savage, Камій Відаль-Наке / Camille Vidal-Naquet, Франція / France, 2018
  • Колібрі / House of Hummingbird, Кім Бо-Ра / Kim Bo-ra, Південна Корея /Republic of Korea, 2018
  • Подорож до материної кімнати / Journey to a Mother’s Room, Селія Ріко Клавельїно / Celia Rico Clavellino, Іспанія / Spain, 2018
  • Сусіди / Neighbors, Ґіґіша Абашидзе / Gigisha Abashidze, Грузія / Georgia, 2018
  • Julia Blue / Julia Blue,  Роксі Топорович / Roxy Toporowych, США, Україна / USA, Ukraine, 2018
  • За що нам усе це? / What Have We Done to Deserve This?, Ева Шпрайцгофер / Eva Spreitzhofer, Австрія / Austria, 2018, 91′
  • Ґрета / Greta, Арманду Праса / Armando Praça, Бразилія / Brazil, 2019, 97′

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС / NATIONAL COMPETITION
Короткометражні фільми / Short films

  • Йоргос і Поля / Giorgos and Polya, Поліна Мошенська, Україна, Греція / Ukraine, Greece
  • FOMO, Влад Красінський / Vlad Krasinskiy, Україна / Ukraine
  • Колір фасаду: синій / Facade Colour: Blue, Олексій Радинський / Oleksiy Radinsky, Україна / Ukraine, 2019, 22’
  • Понад Стіксом / Above the Styx, Марія Стоянова / Maria Stoianova, Україна / Ukraine,
  • Молодий, але це минеться / Young but it will pass, Настя Фещук / Nastya Feschuk, Україна / Ukraine,
  • Знебарвлена / Deasturated, Марина Степанська / Marina Stepanska, Україна / Ukraine,
  • ПЖ / Lifer, Ксенія Кравцова / Ksenya Kravtsova, Україна / Ukraine,
  • Людина з фотоапаратом / Man with a Photo Camera, Віталій Кікоть / Vitalii Kikot, Україна / Ukraine,
  • Крокодил / Crocodile, Катерина Горностай / Kateryna Gornostai, Україна / Ukraine,
  • Психро / Psychro, Олександр Фразе-Фразенко / Oleksandr Fraze-Frazenko, Україна / Ukraine,
  • Пуповина / The Cord, Олександр Бубнов / Oleksandr Bubnov, Україна / Ukraine, 2018, 6’31’’
  • Кохання / Deep Love, Микита Лиськов / Mykyta Lyskov, Україна / Ukraine, 2019, 13’58’’
  • Десь поряд. Історія однієї перерви / Somewhere Near. The Story of a School Break, Наталія Давиденко / Nataliya Davydenko,Україна / Ukraine,  2019, 12’30’’
  • Син / The Son, Мар’яна Бурима / Maryana Buryma, Україна / Ukraine, 2018, 12’
  • Звірі / Beasts, Роман Волосевич / Roman Volosevich, Україна / Ukraine, 2018, 28’57’’
  • Петрівка-реквієм / petrivka-requiem, Катерина Возниця / Kate Voznytsya, Україна / Ukraine, 2019, 5’16’’
  • Тяжіння / Gravity, Денис Галушко / Denys Halushko, Україна / Ukraine, 2018, 14’40’’
  • Вічність / Eternity, Анна Соболевська / Anna Sobolevska, Україна / Ukraine, 2018, 23’49’’
  • Анна / Anna, Декель Беренсон / Dekel Berenson, Україна, Ізраїль, Велика Британія / Ukraine, Israel, UK, 2019, 15’
  • В радості, і тільки в радості / In Joy, Марина Рощина / Marina Roshchyna, Україна / Ukraine, 2018, 27’21’’
  • Döner, Денис Сполітак / Denys Spolitak, Україна / Ukraine, 2018, 6’30’’
  • Mia Donna, Павло Остріков / Pavlo Ostrikov, Україна / Ukraine, 2018, 16’29’’
  • Марґо / Margot, Анжеліка Устименко / Anzhelika Ustymenko, Україна / Ukraine, 2018, 7’36’’
  • Нормальна / The Normal, Діана Горбань / Diana Horban, Україна / Ukraine, 2018, 12’46’’

ПАРТНЕРИ ФЕСТИВАЛЮ:
Державне агентство України з питань кіно;
Київська міська державна адміністрація;
Lanet.TV — офіційний технічний партнер;
ICTV, Новий канал, СТБ — офіційні медіапартнери кінофестивалю;
Радіо Relax — офіційний радіопартнер фестивалю;
«Лото-Забава» — офіційний партнер, спонсор Гран-прі кінофестивалю;
Міжнародні авіалінії України — офіційний авіаперевізник кінофестивалю;
Aloft — готель фестивалю;
Ювелірний дім Kimberli — офіційний партнер нагородження;
Stella Artois — офіційний партнер кінофестивалю;
Sorbonne Restaurant — офіційний ресторан кінофестивалю;
B&H Film Distribution Company — офіційний партнер кінофестивалю;
Моршинська — офіційний партнер кінофестивалю;
Дім освіти та культури «Майстер Клас» — офіційний партнер кінофестивалю;
Культурний центр «Кінотеатр «Київ»»;
Люди слова — медіа-партнер

МЕДІА-ПАРТНЕРИ
Фокус — друкований партнер фестивалю;
Український тиждень;
The Village;
Whats on
Хорошее кино — kinowar.com  
Kinoteatr.ua;
Детектор медіа;
Don’t take fake
#Букви

Комментарии