kinowar.com | Смішно про сумне: в прокат виходить постмодерністська комедія «Меланхолічка»
kinowar.com

Смішно про сумне: в прокат виходить постмодерністська комедія «Меланхолічка»

 18.06.2019  Новости, Трейлер

З 20 червня у кінотеатрі «Жовтень» стартує прокат комедії Сюзанне Гайнріх «Меланхолічка». Для режисерки це дебют у повному метрі, і в більшості – автобіографічний.

«Меланхолічка» – це 15 історій-зустрічей звичайної дівчини зі світом та його мешканцями. Вона може затанцювати з хлопцем на вулиці, всістися на єдинорога, блукати у галереї, сумувати на фотосесії чи чекати кінця капіталізму у компанії транса. Незважаючи на свій «статус» меланхолійної дівчини, героїня не підкорюється усталеному сприйняттю цього стану. Вона навпаки показує, що меланхолія, чи то пак депресія – не трагедія і не відчай, вона може набувати різних форм, в тому числі доволі комічних.

Меланхолічка

Працюючи над створенням «Меланхолічки», Сюзанне Гайнріх додала у сценарій чимало речей з власного досвіду. Вона практично побудувала фільм на своєму житті, використовуючи кіно як спосіб винайдення власних ліків. Гайнріх перебувала у кризі: вона розлучилася, не могла писати, навіть звести до купи пару-трійку слів. Захопившись працями Лакана, Фуко та інших, режисерка зрозуміла – настав час винести особисте у публічний простір. Власне, так чинить і героїня фільму, закликаючи глядачів приєднатися.

Меланхолічка

Смішна комедія про здавалося б сумну дівчину охоплює все суспільство, а не лише одну людину. Тож з 20 червня у кінотеатрі «Жовтень» є шанс віднайти своє місце у сучасному світі, знайти відгук в середині себе на те, що відбувається довкола, разом з «Меланхолічкою».

Меланхолічка

Facebook-подія: facebook.com/events/730595077372687

Меланхолічка

Медіапартнери: Аристократы, Телекритика, Хорошее кино

Комментарии