Хорошее кино — kinowar.com — Киновар

Кінопроект «Червоний» став одним із переможців Сьомого конкурсного відбору Держкіно. Спільне виробництво стрічки здійснили продюсерський центр «ІнсайтМедіа» та литовська кінокомпанія ATRBOX за підтримки Держкіно України. Автором сценарію цього фільму є «Золотий письменник України» Андрій Кокотюха, режисером – Заза Буадзе, продюсери – Володимир Філіппов (Україна) та Кестас Драздаускас (Литва). Загальна вартість виробництва картини становить 20 млн грн., половина – за рахунок Держкіно.

«Червоний» — це гостросюжетна історико-пригодницька драма. В основу сценарію стрічки ліг однойменний роман Андрія Кокотюхи, який у 2012-му році отримав спеціальну відзнаку «За найкращий історико-патріотичний твір» Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Екранізовано третю частину роману, яка розповідає історію двох українців, котрі воювали за батьківщину по різні боки барикад: упівця Данила Червоного та радянського льотчика Віктора Гурова. Каторжники зустрічаються у радянському концтаборі і вперше в історії «ГУЛАГу» підіймають там повстання.

Червоний трейлер

Зйомки картини розпочалися 10 березня 2016-го року і здійснювалися у Кривому Розі.

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко: «Тема цього фільму є надзвичайно для нас важливою. Він розкриває образ нового українського героя, здатного кидати виклик обставинам, долати перешкоди і зрештою – перемагати. Стрічка зроблена якісно і розрахована на широку глядацьку аудиторію, тож сподіваємося на вдалий прокат».

На широкі екрани «Червоний» вийде 24 серпня.

 

About The Author

Комментарии