kinowar.com | У Венеції покажуть новий фільм Сергія Лозниці
kinowar.com

У Венеції покажуть новий фільм Сергія Лозниці

Завтра на ювілейному 75-му Венеційському кінофестивалі у позаконкурсній програмі неігрового кіно відбудеться світова прем’єра нового документального фільму Сергія Лозниці «Процес».

У Венеції покажуть новий фільм Сергія Лозниці

«Процес» – це документальний фільм, змонтований з хроніки 30-х років про сталінські репресії. Цього року це вже третя робота відомого режисера, яка отримує прем’єру на головних світових кінофестивалях. Іншу документальну стрічку Лозниці — «День перемоги» — було представлено у програмі «Форум» на Берлінале, а створений за підтримки Держкіно ігровий фільм «Донбас» отримав нагороду за найкращу режисуру програми «Особливий погляд» 71-го Каннського кінофестивалю. Крім того, за рішенням Українського Оскарівського комітету фільм «Донбас» представлятиме Україну у цьогорічній боротьбі за премію «Оскар».

Нагадуємо, що в рамках 75-го Венеційського кінофестивалю створений за підтримки Держкіно українсько-італійський фільм «Ізі» отримав нагороду Opera Prima програми Kineo Diamanti al Cinema, яка вручається на кінофестивалі вже 16-й рік поспіль. Премія Kineo Movie Diamond Award, заснована Міністерством культури Італії спільно з CSC (Експериментальний центр кінематографії) Award, SNCCI (Національна спілка кінокритиків) та журналом Best Movie, вручається за найкраще поєднання художньої якості та потенційної можливості поширення фільму на міжнародному ринку.

У Венеції покажуть новий фільм Сергія Лозниці

Венеційський міжнародний кінофестиваль — це найстаріший та один із найпрестижніших у світі кінофестивалів категорії «А». Цьогорічний, ювілейний 75-ий Венеційський фестиваль проходить з 29-го серпня по 8-ме вересня.

Комментарии