Хорошее кино — kinowar.com — Киновар | Фільм «Спекотні літні ночі» з Тімоті Шаламе виходить у прокат
Хорошее кино — kinowar.com — Киновар

Фільм «Спекотні літні ночі» з Тімоті Шаламе виходить у прокат

 18.07.2018  Новости, Трейлер

26 липня на екрани українських кінотеатрів виходять «Спекотні літні ночі» – кримінальна романтична комедія із зіркою «Назви мене своїм ім’ям».

Це спекотне літо сором’язливий підліток Деніель запам’ятає надовго, адже він примудрився одночасно зв’язатися з наркоторговцями та закохатися у найкращу дівчину американського півострова Кейп-Код. Все б нічого, але красуня – сестра головного гангстера на цьому курорті.

Спекотні літні ночі

На глядачів чекає ностальгія за 90-ми та епохою VHS – події розвиваються в 1991 році. Виробництвом і продюсуванням фільму займалася кінокомпанія A24, яка стояла за головними хітами незалежного кіно останніх років – «Місячним сяйвом», «Вбивством священного оленя», «Проектом «Флорида» та «Леді Берд».

Спекотні літні ночі

Головну роль у фільмі зіграв висхідна зірка фільмів «Назви мене своїм ім’ям» та «Леді Берд», наймолодший номінант на премію «Оскар» за найкращу чоловічу роль Тімоті Шаламе. Дівчину його мрії грає Майка Монро, акторка і професійна кайтсерфер, серед відомих акторських робіт якої трилер «Воно» Девіда Роберта Мітчелла та блокбастер «5-а хвиля».

Жаркие летние ночи (Hot Summer Nights)

Українська прем’єра стрічки з аншлагом пройшла у секції гала-прем’єр Одеського кінофестивалю.

«Спекотні літні ночі» виходять в український прокат 26 липня.

Генеральний медіапартнер: НЛО TV 
Медіапартнери: ФокусInspiredVertigoКорреспондентNRJТеленеделяKinoFilms

Комментарии