kinowar.com | «Чілдрен Кінофест» оголошує Другий конкурс фільмів, знятих дітьми
kinowar.com

«Чілдрен Кінофест» оголошує Другий конкурс фільмів, знятих дітьми

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголошує Другий конкурс короткометражних фільмів. До участі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів будуть показані на великому екрані у рамках V «Чілдрен Кінофесту» 2 червня 2018 року, а переможець отримає нагороду.

Чилдрен Кинофест

До участі у конкурсі приймаються фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті.

Прийом заявок відкрито з 2 жовтня 2017 року по 20 квітня 2018 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів, обрана селективною комісією, буде оголошена 18 травня. Ці десять фільмів будуть показані на найбільшому екрані країни у столичному кінотеатрі «Київська Русь» у рамках V «Чілдрен Кінофесту». 3 червня, під час Церемонії закриття фестивалю буде названо переможців конкурсу: Найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн.,а також лауреатів Спеціальних дипломів журі.

У 2016-2017 роках у рамках «Чілдрен Кінофесту» вперше відбувся конкурс фільмів, знятих дітьми. До участі у конкурсі було подано більше від 130 заявок з усієї України, а переможцем стала юна Поліна Шевченко з Дніпра з мультиком «Як завести кошеня».

У 2017 року Фестиваль кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувся у 21 місті і зібрав понад 40 тисяч глядачів. У 2018 році фестиваль триватиме в Україні з 25 травня по 3 червня.

Генеральні партнери фестивалю: Представництво Європейського Союзу в УкраїніДитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)Державне агентство України з питань кіно і ТМ «Весела Корівка»

Подія відбувається за підтримки Посольства Королівства Данія в УкраїніGoethe-Institut в УкраїніФранцузького інституту в УкраїніПосольства Латвійської Республіки в Україні та Почесних консульств у Чернігові, Львові та ОдесіПосольства Королівства Нідерланди в УкраїніПосольства Швейцарії в УкраїніПосольства Швеції в УкраїніДанського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік»

Генеральний телепартнер: Піксель 
Генеральний інтернет-партнер: WoMo 
IT-партнер: Школа роботів 
Благодійний партнер: Фонд «Інтер – дітям» 
Медіапартнери: ФокусoKinoUaUaTochkaХорошее киноSalatДіти в містіРесурсний центр ГУРТ

Комментарии