kinowar.com | «Чілдрен Кінофест» оголошує конкурс фільмів, знятих дітьми
kinowar.com

«Чілдрен Кінофест» оголошує конкурс фільмів, знятих дітьми

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголошує конкурс короткометражних фільмів. До участі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів будуть показані на великому екрані у рамках IV «Чілдрен Кінофесту» 3 червня 2017 року, а переможець отримає нагороду.

«Чілдрен Кінофест» оголошує конкурс фільмів, знятих дітьми

До участі у конкурсі приймаються фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті childrenkinofest.com

Прийом заявок відкрито з 25 жовтня 2016 року по 20 квітня 2017 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів, обрана селективною комісією, буде оголошена 20 травня. Ці десять фільмів будуть показані на найбільшому екрані країни у столичному кінотеатрі «Київська Русь» у рамках IV «Чілдрен Кінофесту». 4 червня, під час Церемонії закриття фестивалю буде названо переможців конкурсу: Найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн., а також лауреатів Спеціальних дипломів журі.

У 2015 році у рамках «Чілдрен Кінофесту» відбувся конкурс аматорських короткометражних фільмів «Зніми, як Мельєс!» За умовами, юні учасники створювали свої рімейки фільмів Жоржа Мельєса: головною вимогою було використання прихованого монтажу. Гран-прі здобули автори стрічки «Боягуз не грає у футбол» Давид Окс та Ліора Казацкер.

2016 року Фестиваль кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувся у 18 містах і зібрав понад 30 тисяч глядачів. У 2017 році фестиваль триватиме в Україні з 26 травня по 4 червня.

Почесний посол IV «Чілдрен Кінофесту» – одна з найвідоміших українських письменниць, колумніст, сценарист і драматург Катерина Бабкіна. Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в УкраїніДержавного агентства України з питань кіноGoethe-Institut в УкраїніФранцузького інституту в УкраїніПосольства Швеції в УкраїніПосольства Королівства Норвегія в УкраїніПосольства Швейцарії в УкраїніПосольства Королівства Данія в УкраїніДанського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

Генеральний інтернет-партнер: WoMo 
Медіапартнери: ФокусUaUaTochkaХорошее киноSalat

Комментарии