kinowar.com

Вийшов другий трейлер фільму «Артеміс Фаул»

 02.03.2020  Новости, Трейлер

Представляємо вашій увазі дубльований трейлер фільму «Артеміс Фаул» від Disney, який стартує в українському прокаті 28 травня.

Фільм розказує про 12-річного хлопчика на ім’я Артеміс Фаул, який є нащадком легендарної родини злочинців. У свої юні роки він вже досяг того рівня злодійської майстерності, який дозволяє йому з легкістю ошукувати дорослих. Випадково він дізнається про існування цілого світу глибоко у надрах землі, населеного ельфами, гномами та іншими казковими істотами. Артеміс поцупив у гномів золото, і тепер його шукають як у підземному світі, так і на поверхні.

Артеміс Фаул

Ось як коментує майбутню стрічку режисер Кеннет Брана:

«Йон Колфер створив видатну серію книг і повністю оригінальний світ героїв. Ми сподіваємось, що прихильники історії будуть раді уперше побачити цього харизматичного антигероя на екрані та насолодитись морем несподіванок і неочікуваних сюжетних поворотів, які є фірмовим стилем «Артеміс Фаул».

Ці ірландські пригоди змушують затамувати подих, хвилюють, заряджають енергією у справді глобальному масштабі.

Ми надихнулись справді легендарним гумором та оригінальністю і маємо привілей перенести міф на екран і, сподіваємось, створити нового кіногероя.

Було справжнім задоволенням стати частиною цієї пригоди».

Артемис Фаул (Artemis Fowl)

Дата старту: 28.05.2020

Країна: США

Студії: Disney

Жанр: фентезі, пригодницький фільм, бойовик

Режисер: Кеннет Брана

Актори: Хонг Чау, Нонсо Анозі, Джош Ґад, Джуді Денч

Композитор: Патрік Дойл

Комментарии