kinowar.com

Вийшов дубльований трейлер анімації від Disney та Pixar «Лука»

Disney та Pixar представляють свою нову анімацію «Лука». Стрічка розказує веселу та водночас душевну історію про дружбу, вихід із зони комфорту та двох підлітків-морських чудовиськ і одне літо, що може змінити їхні життя.

Події анімації «Лука» від Disney та Pixar розгортаються на мальовничому узбережжі Італійської Рів’єри. Це історія про дорослішання хлопчика, наповнене морозивом, пастою та нескінченними поїздками на скутері. Головний герой Лука ділить свої пригоди зі своїм новим найкращим другом, але розвагам та веселощам загрожує схований глибоко-глибоко секрет: морські страховиська з іншого світу, які живуть просто під поверхнею води. Фільм зрежисовано номінантом на премію «Оскар» Енріко Казароза («Місяць»), а продюсером стрічки стала Андреа Воррен («Лава», «Тачки 3»). Зустрічайте анімацію «Лука» від Disney та Pixar у кіно з 17 червня.

Фільм зрежисовано номінантом на премію «Оскар» Енріко Казароза («Місяць»), продюсер стрічки – Андреа Воррен («Лава», «Тачки 3»), а голосами оригінальної версії «луки» стали неймовірні актори.

  • Джейкоб Трембле («Кімната», «Диво») став голосом Луки Паґуро, розумного та винахідливого 13-річного морського чудовиська з нескінченною цікавістю до життя. Особливо, коли йдеться про загадковий світ над водою.
  • Джек Ділан Ґрейзер («Ми ті, хто ми є», «Шазам») озвучує Альберто Скорфано, незалежного та вільнолюбного підлітка морського монстра, який має нестримну зацікавленість в людях.
  • Емма Берман стала голосом стала голосом Джулії, чарівної любительки пригод, яка подружилась з Лукою та Альберто.
  • Mая Рудольф («Подружки нареченої», шоу «Saturday Night Live») озвучила Даніелу, маму Луки.
  • Марко Барічеллі озвучив тата Джулії, Массімо.
  • Джим Ґеффіґен («Блідий турист», «Troop Zero») озвучив Лоренцо, тата Луки.

Лука 2021 мультфильм

Дата старту в Україні: 17 червня 2021

Країна: США, Італія

Студії: Pixar Animation Studios, Walt Disney Pictures

Жанр: анімація, сімейний

Читайте також:

Найкасовіші фільми 2020 року

Найкращі фільми 2020 року

Найкращі серіали 2020 року

Найочікуваніші фільми 2021 року

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии