kinowar.com

Вийшов тизер фільму про боротьбу жінок за владу на місцевих виборах 2020 року

У Києві відбудеться прем’єра фільму про боротьбу жінок за владу на місцевих виборах 2020 року – презентовано тизер фільму

12 березня о 13:00 у кінотеатрі «Жовтень» відбудеться прем’єра документального фільму «Один день з життя кандидатки». Стрічка розповідає про участь у місцевих виборах 2020 року 4 жінок. Хтось з них виграв, хтось – програв, але кожна отримала безцінний досвід, яким прагне поділитись з іншими жінками. У стрічці не згадується належність кандидаток до якихось певних політичних партій. Стрічка фокусується на історіях кандидаток, випадках дискримінації та сексизму, з якими вони стикались, їхніх прагненнях та ідеях. Стрічку створено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та за благодійного сприяння Direct Help Foundation.

Фільм став продовженням волонтерського моніторингового проєкту Громадського альянсу «Політична дія жінок» #вибориБЕЗсексизму, який розпочав свою роботу у вересні 2020 року. Місцеві вибори 2020 року стали унікальними – вперше в історії України була застосована 40-відстокова гендерна квота. Кількість учасниць перегонів стала рекордною — майже 140 000.

Один день з життя кандидатки

Чотири жінки, які опинились у фокусі нашої кінокамери, надихають – вони щиро прагнуть змін у своєму місті або селищі і готові боротись за це.

Героїні фільму:

– кандидатка в депутати Боярської міської ради Людмила Петраускене

– кандидатка в депутати Львівської районної ради Ірина Трохим

– кандидатка в депутати та посаду голови Феодосіївської ОТГ Євгенія Кравченко

– кандидатка в депутати Ірпінської міської ради та на посаду мера Михайлина Скорик-Шкарівська

Виробництвом картини займалася компанія «ДобранічФільм».

Після прем’єри у кінотеатрі відбудеться коротка дискусія. Фільм буде подано на фестивалі, що фокусуються на гендерній тематиці та документальному кіно.

Більш докладна інформація про фільм – у релізі у додатку до цього листа.

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найкасовіші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми і серіали 2020 року

Найочікуваніші українські фільми 2021 року

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі