kinowar.com

Датагруп-Volia долучається до допомоги звільненому Херсону

 02.12.2022  Новини

Майже 8 місяців відважне українське місто Херсон знаходилось під ворожою окупацією. Але на початку листопада ЗСУ звільнили місто та повернули до нього український прапор. Та нажаль ворог відступаючи, зробив усе, аби унеможливити нормальне життя Херсонців. Ворог знищив майже усі об’єкти критичної інфраструктури та вузли зв’язку, а також вивіз майже все медичне обладнання. На додаток до цього загарбники щоденно обстрілюють місто забираючи життя мирних Херсонців. На сьогоднішній день стан міста близький до гуманітарної катастрофи.

Саме тому компанія ДатагрупVolia прийняла рішення спрямувати ресурси на підтримку Херсону та її мешканців. За ініціативою керівництва компанії  ДатагрупVolia та Українсько-Ізраїльської місії Frida буде організовано виїзд медичних волонтерів, що складається із майже трьох десятків кращих українських медиків, які протягом двох днів, будуть безкоштовно опікуватись мешканцями Херсону. Прийом буде здійснюватися на базі Херсонської центральної міської лікарні ім. Тропіних (вул, Комарова, 2), 3 та 4 грудня із 10.00 до 15.00.

Frida  Датагруп-Volia

«Безкоштовний огляд мешканців міста будуть проводити профільні спеціалісти майже з усіх можливих напрямків: терапевти, педіатри, кардіологи, гінекологи та ін. Також у рамках ініціативи херсонцям будуть доступні дослідження УЗД, ЕКГ, глюкозометрія, тести на Covid та Грипп. Ми сподіваємось, що наші зусилля допоможуть суттєво покращити ситуацію із медичним обслуговуванням у місті» – розповіла про захід, директорка БФ «FRIDA» –  Дарина Ковпак.

Компанія ДатагрупVoliа профінансує переїзд та проживання до міста медиків з усієї країни, а також закупить медичні препарати та витратні матеріали для їх роботи. Зокрема, вже закуплені антибіотики, інсулін, кардіологічні та протизапальні препарати, тести на Covid та Грипп та багато іншого. Також компанія забезпечить медиків двома генераторами та терміналом супутникового зв’язку для доступу в інтернет.

«Мало хто у цьому світі може уявити собі ті жахи та страждання, через які пройшли мешканці Херсону за ці місяці окупації. Але навіть після визволення вони продовжують страждати від наслідків цієї агресивної війни. У місті дуже не вистачає медикаментів, питної води, продуктів харчування та багато іншого. Але українці ніколи не полишають своїх у біді. Тому зараз вся Україна підтримує Херсон усіма силами. І ми, у компанії ДатагрупVolia не могли залишитись осторонь і робимо все можливе, аби повернути український Херсон до нормального життя» – прокоментували ініціативу у компанії ДатагрупVolia.

У компанії також закликають інших представників великого бізнесу долучатись до цієї ініціативи та допомагати тим, хто це зараз найбільше потребує.

Херсон тримайся, Україна з тобою!

Читайте також:

Найкращі українські фільми

Найкращі українські фільми про війну з росією

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии