kinowar.com

Два фільми кінопродакшену ForeFilms представлять на Талліннському кінофестивалі “Темні ночі”

Два фільми кінопродакшену ForeFilms (продюсери Володимир Яценко та Анна Яценко) будуть представлені на Талліннському кінофестивалі “Темні ночі”, який триває до 27 листопада.

Зокрема, під час фестивалю відбудеться спеціальний показ стрічки Антоніо Лукіча “Люксембург, Люксембург”. Фільм розповідає про братів-близнюків, котрі намагаються дати раду власному життю, в якому раптово з’являється давно зниклий батько.

Люксембург Люксембург

Стрічка створена за підтримки Держкіно України. У травні 2022 року “Люксембург, Люксембург” став одним з п’яти учасників програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів “proMOTION”, започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промо-підтримка в рамках програми здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund.

Також в рамках секції Script Pool відбудеться презентація проєкту “Дім” режисерки Ор Сінай, спільного виробництва Ізраїлю та України, який була підтримана Державним агентством України з питань кіно. Фільм розповідає про Мілу, яка після 15 років роботи покоївкою в Ізраїлі повертається назад в Україну, аби возз’єднати свою сім’ю. Та жінка починає розуміти, що дороги додому для неї вже немає.

Дім фільм 2022

Кінопродюсерська компанія ForeFilms була заснована у 2020 році Володимиром Яценком та Анною Яценко з фокусом на виробництво авторських фільмів. Всі фільми цієї продюсерської компанії мали свої прем’єри на кінофестивалях класу А.

Читайте також:

Найкращі українські фільми

Найкращі українські фільми про війну з росією

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі