kinowar.com

Джейсон Стейтем, Скотт Іствуд та Джош Гартнетт на нових кадрах екшн-трилера Гая Річі «Гнів людський»

 06.04.2021  Кадры, Новости

До вашої уваги нові кадри екшн-трилера Гая Річі «Гнів людський» з Джейсоном Стейтемом в головній ролі.

фільм Гая Річі Гнів людський

За сюжетом фільму, Джейсон Стейтем грає загадкового Хілла — носія британського акценту і стильного костюма, людину, яка, на перший погляд, не потребує стабільної роботи зі страховкою. Тим не менш, Хілл влаштовується в інкасаторську контору, яка перевозить мільйони вулицями Лос-Анджелеса та нещодавно постраждала від зухвалих і ретельно спланованих нападів. Саме ці нальоти цікавлять Хілла, який готовий за всяку ціну розгадати цей пазл та знайти винних. Незабаром все місто пізнає гнів людський.

фільм Гая Річі Гнів людський

Крім Стейтема, який вперше за останні 16 років об’єднався з режисером «Великого куша» і «Карти, гроші, два стволи», на кадрах також з’являються Джош Гартнетт, для якого новий фільм Гая Річі — стане першою за довгі роки роботою у великому фільмі, зірка «Мисливця за розумом» та «Гренландії» Голт Маккеллані, репер Post Malone, зірка шоу «Хлопаки» Лаз Алонсо, а також спадкоємець однієї з найбільш легендарних голлівудських прізвищ — Скотт Іствуд, який прославився завдяки ролям у стрічках «Форсаж 8», «Тихоокеанський рубіж: Повстання «, «Загін самогубців «.

фільм Гая Річі Гнів людський

фільм Гая Річі Гнів людський

фільм Гая Річі Гнів людський

За словами Іствуда-молодшого, він був приголомшений особистим запрошенням Гая Річі до участі у фільмі. Але головним для нього став вихід зі звичного амплуа і перетворенню в по-справжньому небезпечного хижака. Тим не менш, хижаки у Річі, як відомо, мають свої нюанси: «Гай Річі любить досліджувати кримінальний світ і всім його персонажам властиві недоліки, свої проблеми, свої мотивації. Вони все через те проходять. Ви починаєте відчувати до них емпатію. Навіть якщо деякі з них могли творити жахливі речі. Це робить його фільми цікавими, оскільки світ цих стрічок — не чорно-білий», — вважає Скотт Іствуд.

Запланована дата прем’єри фільму в Україні — 22 квітня. Також відомо, що для «Гніву людського» не планується одночасний старт в кіно і онлайн. В першу чергу нову роботу автора «Джентльменів» можна буде побачити тільки на великих екранах.

фільм Гая Річі Гнів людський

Читайте також:

Усі фільми Гая Річі, ранжовані від найгіршого до найкращого

Найкращі фільми 2020 року

Найкращі серіали 2020 року

Найочікуваніші фільми 2021 року

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии