kinowar.com

ЗА ПРІРВОЮ В ЖИТІ: можливо, останій фільм за участі Кевіна Спейсі

 30.11.2017  Новини, Трейлер

В Україні з 7 грудня на тлі безперервних секс-скандалів в Голлівуді виходить, можливо, останній фільм за участі дворазового лауреата премії Оскар Кевіна Спейсі«За прірвою в житі». Молодого письменника Селінджера зіграв Ніколас Холт (ШАЛЕНИЙ МАКС: ДОРОГА ЛЮТІ, ЛЮДИ ІКС).

ЗА ПРІРВОЮ В ЖИТІ

Фільм розповість про молоді роки письменника Дж. Д. Селінджера (його грає Ніколас Холт) на початку 1940-х років, коли він ще навіть не планував свою головну книгу «Над прірвою в житі», а лише отримував незліченну кількість відмов від видавництв. Важливу роль у становленні Селінджера зіграв ексцентричний викладач Колумбійського університету Віт Бернетт, який підштовхував до дій початківця Селінджера. Його-то і зіграв Кевін Спейсі.

Фільм розповість про молоді роки письменника Дж.Д.Селінджера (його грає Ніколас Холт) на початку 1940-х років, коли він ще навіть не планував свою головну книгу «Над прірвою в житі», а лише отримував незліченну кількість відмов від видавництв. Важливу роль у становленні Селінджера зіграв ексцентричний викладач Колумбійського університету Віт Бернетт, який підштовхував до дій початківця Селінджера. Його-то і зіграв Кевін Спейсі.

«За прірвою в житі» був знятий задовго до того, як розгорівся скандал зі звинуваченням Спейсі в домаганнях до юнаків, гучним камінг-аутом і перетворенням актора в персону нон грата, аж до звільнення з серіалу «Картковий будиночок», видалення кадрів з фільму Рідлі Скотта і розміщення в лікарні для лікування секс-залежності. Наразі невідомо, чи побачимо ми ще коли-небудь Кевіна Спейсі в кіно, бо в світлі всього, що відбувається, схоже, все обмежиться цим байопіком “За прірвою в житі”.

За пропастью во ржи (Rebel in the Rye)

Прем’єра фільму “За прірвою в житі” в Україні з 7 грудня.

Комментарии