kinowar.com

Комедійний музичний фільм “Трубач” став доступним на українській платформі Takflix

Фільм українського режисера Анатолія Матешко “Трубач” тепер можна легально переглянути в онлайн-кінотеатрі Takflix

“Трубач” — музичне кіно, зняте в Україні командою УКРКІНО. Окрім захоплюючого сюжету та крутого музичного супроводу, творці фільму нагадують про силу кохання, взаємодопомоги та справжньої дружби.

Фільм розповідає про Миколу Шевченка, який грає в дитячому оркестрі. Після того, як на хлопця звертає увагу відомий музикант Юджин Гайсин, життя Миколи кардинально змінюється — його захоплює світ дитячих оркестрів зі своєю конкуренцією, інтригами, коханням та боротьбою добра і зла.

“Ми дуже раді тому, що інтерес до українского кіно відроджується, а такі платформи як Takflix надають можливість дивитися його кіно легально. Із великою вдячністю до творців фільму та всіх причетних, а також до Українського Культурного Фонду за інституційну підтримку, щиро запрошуємо всіх до перегляду”, — Ольга Журженко, продюсер фільму.

Трубач сімейне кіно 2014

Takflix — це сучасний онлайн-кінотеатр, де можна переглянути українські фільми різних жанрів. Подивитись будь-який фільм коштує 75 грн. Це можливість легально переглянути фільм за символічну суму, яка втім, підтримує творців українського кіно і стимулює його розвиток.

Переглянути стрічку “Трубач” можна за посиланням: takflix.com/uk/films/trubach

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найкасовіші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми і серіали 2020 року

Найочікуваніші українські фільми 2021 року

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии