kinowar.com

«Людина з табуретом» – фільм про подорож довжиною в життя

Представляємо вам офіційний трейлер фільму «Людина з табуретом».

Як дійти з табуретом від київської кухні на край світу? І як потім омріяна Вогняна Земля обернулася Україною, що палає в війні.

«Людина з табуретом» – фільм про подорож довжиною в життя. Фільм, що з любов’ю розповість про шалені пригоди і долю режисера і мандрівника Леоніда Кантера.

У всякої гри свої правила. У цій стрічці показано подорож-гру до Тихого океану, що тривала рік. Її правила вигадав у 2004 році режисер Леонід Кантер: донести 4 кухонні табурети до 4-х океанів, без грошей, але з камерами в руках, з піснями й виставами про любов та Україну. В останню експедицію тривалістю в рік пішло 20 учасників. Серед них ініціатор експедиції – Леонід Кантер із дружиною та донькою.

Унікальні кадри епізодів життя індіанців на карибських островах, бандитських латиноамериканських мегаполісів, вуличні вистави на майданах і палубах кораблів, перипетії між мандрівниками, пейзажі Амазонки та Патаґонії…

Ця стрічка мала розповісти про шалені мандри Леоніда Кантера, але сценарій змінило саме життя, а точніше – смерть героя. Довести всім, що неможливе можливо, а мрії здійсненні. Створити власну “країну мрій”, але випалити надію в боротьбі за Україну. Яку подорож найшаленіший мрійник вирішив здійснити останньою? І як не втратити світло й тепло, коли зникає вогонь?

17 серпня успішно завершилась кампанія фільму «Людина з табуретом» на краудфандинговій платформі Спільнокошт. Згодом виробництво фільму також підтримав Український культурний фонд.

Наразі робота над фільмом іще триває, але фільм неодмінно вийде на екрани кінотеатрів уже цієї зими.

Людина з табуретом

Режисер: Ярослав Попов
Автор ідеї: Леонід Кантер
Продюсер: Катерина Мізіна
Музика: OY Sound System, Balaklava Blue, Freel & Едуард Приступа
Графічне оформлення: RIDNI Animation, Родіон Шуб, Всеволод Яцрес
Звук: KWA Sound Production, Сергій Авдєєв, Артем Мостовий
Кольорова корекція: Олег Котурга
Режисер монтажу: Інна Павлійчук
Режисер трейлера: Таня Дородніцина

Комментарии