kinowar.com

Найкраща європейська комедія: стрічка «Найкращий бос» — скоро в українських кінотеатрах

 15.05.2023  Новини, Трейлер

Вийшов український трейлер стрічки з оскароносним Хав’єром Бардемом у головній ролі.

6 липня в українських кінотеатрах вийде кінокомедія «Найкращий бос». Головну роль виконав лауреат премії «Оскар» Хав’єр Бардем («Пірати Карибського моря: Помста Салазара», «007: Координати Скайфолл», «Старим тут не місце»).

Зірковий актор перевтілився у харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Найкраща європейська комедія: стрічка «Найкращий бос»

«Найкращий бос» — картина від продюсерів серіалів «Молодий Папа» і «Новий Папа», а також фільмів «Опівночі в Парижі» та «Різанина». Режисер — Фернандо Леон де Араноа, відомий своєю роботою «Ескобар», де також зіграв Бардем.

В Іспанії стрічка здобула шість призів від Національної кінопремії «Ґоя», обійшовши «Паралельних матерів» знаменитого Педро Альмодовара. «Найкращий бос» визнали Найкращим фільмом, відзначивши також режисера, актора в головній ролі, оригінальний сценарій, музику до фільму та монтаж.

Найкраща європейська комедія: стрічка «Найкращий бос»

Наприкінці 2022 року стрічку визнали Найкращою європейською комедією за версією Європейської кіноакадемії.

На рейтинговій платформі Rotten Tomatoes «Найкращий бос» має рейтинг 93% та відзнаку «Сертифікована свіжість», яка присуджується фільмам із найкращими рецензіями (глядацький рейтинг — 86%). Рейтинг на IMDb — 7.1.

Найкраща європейська комедія: стрічка «Найкращий бос»

Комедія «Найкращий бос» вийде в український прокат 6 липня.

Медіапартнери: Happy MondayKinowar.com

Комментарии