kinowar.com

Оголошено прийом робіт на V Кам’янець-Подільський кінофестиваль у 2021 році

1 червня 2020 року починається прийом заявок на V Міжнародний кінофестиваль «Бруківка», який відбудеться в листопаді 2021 року і отримав назву «Episоde V — BRUKIVKA Strikes Back». Прийом робіт триватиме до 1 на сторінці фестивалю на сайті FilmFreeWay до серпня 2021 року у таких номінаціях:

  • Повнометражні ігрові фільми
  • Документальні фільми
  • Професійні і аматорські ігрові короткометражні фільми
  • Анімаційні короткометражні фільми
  • Музичні відео та кліпи музичних гуртів/вокалістів
  • Короткометражні ігрові фільми, які знято в Кам’янці-Подільському

Особлива увага буде приділена новій номінації «Фентезійні ігрові короткометражні фільми».

Усі подані роботи учасників не повинні порушувати чинне законодавство України та порушувати авторські права. До вашої роботи потрібно прикріпити файл субтитрів SRT англійською мовою (якщо робота українською) та додатково українською, якщо роботу знято іншою іноземною мовою.

Шорт-лист фіналістів у кожній із номінацій буде визначено до 1 жовтня 2021 року. Під час фестивалю роботи оцінюватиме професійне журі, яке буде сформовано із відомих українських режисерів, членів Спілки кінокритиків України, представників Української кіноакадемії та членів Міжнародної федерації кінопреси ФІПРЕССІ. Кінофестиваль залишає за собою право використовувати маленькі фрагменти робіт фіналістів в рекламних цілях.

Переможці отримають цінні подарунки та грошові винагороди, які буде сформовано із членських внесків учасників. Для прикладу загальний призовий фонд у 2019 році складав майже 4000$. У 2020 році через пандемію COVID-19 фестиваль пройшов в форматі онлайн на соціальних умовах під назвою «КіберБруківка 2(4)20».

Міжнародний кінофестиваль “Бруківка” – незалежний фестиваль, який щороку організовується режисером Андрієм Зайцем в українському місті Кам’янець-Подільський з 2017 року. Під час фестивалю проходять покази фільмів конкурсної програми, зустрічі з відомими режисерами, різноманітні воркшопи, виступи музичних гуртів та вечірки.

Як пройшли перші три фестивалі можна подивитись у цьому епічному відео:

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найочікуваніші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми 2019 року

Найкасовіші українські фільми 2019 року

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

 

Комментарии