kinowar.com

«Планетаріум» виходить в прокат 1 грудня

У перший день зими на екрани українських кінотеатрів виходить містична мелодрама Ребекки Злотовскі «Планетаріум». Головні ролі у фільмі виконали володарка «Оскара» Наталі Портман і молода зірка Лілі-Роуз Депп.

Париж 30-х років – місто декадансу і розкоші. Сестри Лора і Кеті Барлоу приїжджають з Америки, щоб провести ряд спіритичних сеансів. Побачивши їх, кінопродюсер Андре Корбен придумує, як поправити свій підмочений бізнес: показ «ожилих» духів на великому екрані повинен принести йому славу і багатство. Месьє Корбен зовсім не хвилює, чи дійсно сестри вміють спілкуватися з потойбічним, він зачарований красою Лори і незрозумілими талантами Кеті.

Планетариум фильм

Старшу сестру, Лору, зіграла Наталі Портман, володарка премій «Оскар» і «Золотий Глобус». Портман і Ребекка Злотовскі знайомі вже 10 років – актриса погодилася на зйомки фільму, коли сценарій ще не був закінчений. На роль молодшої сестри Барлоу Наталі Портман сама запропонувала кандидатуру Лілі-Роуз Депп, дочки Джонні Деппа і Ванесси Параді. «Планетаріум» став першим серйозним екранним досвідом для молодої актриси. У фільмі також з’являються французькі зірки Еммануель Салінжер і Луї Гаррель.

Планетариум фильм

Прем’єра «планетаріум» відбулася у позаконкурсній програмі Венеціанського кінофестивалю. При створенні фільму Ребекка Злотовскі надихалася реальною історією сестер-американок – медіумів і винахідниць спіритуалізму. Інша історична алюзія – фігура продюсера, візіонера і кіномагната Бернара Натана, власника культової студії Pathé і творця Кіномайстерня, які згодом перетворилися в одну з головних кіношкіл Франції та Європи – La Fémis.

Містична мелодрама «Планетаріум» виходить в прокат 1 грудня. Офіційний партнер прокату: Kenzo. Напередодні в столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться допрем’єрний показ. Спонсор заходу: Jack Daniel’s. 150 років залишається собою. Картину побачать глядачі в Києві, Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Львові, Луцьку, Маріуполі, Одесі, Сумах, Тернополі, Ужгороді, Харкові та Чернівцях. «Планетаріум» демонструється в українській озвучці.

Офіційний партнер прокату: Kenzo

Генеральний медіа партнер: Кореспондент

Медіапартнери: Tv.uaPlatformaZefirХочуХорошее киноKinofilms

 

Комментарии