kinowar.com

Розпочато прийом заявок у конкурсну програму 12-го ОМКФ

Прийом триватиме до 15 червня

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль

12-й Одеський міжнародний кінофестиваль, який відбудеться 14-21 серпня 2021 року, розпочинає відбір фільмів у Національну конкурсну програму. З нагоди 30-річчя незалежності України цьогоріч ОМКФ має фокус на українському кіно.

Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн-форму, розміщену на офіційному сайті кінофестивалю, а також надати всі зазначені в онлайн-формі матеріали до 14:59:59 (за Київським часом) 15 червня 2021 року.

Учасниками Національної конкурсної програми можуть стати ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні та короткометражні українські фільми всіх жанрів, виробництво яких було завершено у 2020 або 2021 році. Пріоритет буде надаватися стрічкам, для яких показ в межах Національної конкурсної програми стане українською прем‘єрою.

Селекція фільмів у Національну конкурсну програму здійснюється відбірковою комісією. У розділі “Регламент” на сайті ви зможете знайти детальну інформацію про правила та процедуру подачі заявок на 12-й Одеський кінофестиваль.

Окрім Національної конкурсної програми в межах 12-го ОМКФ будуть представлені традиційні позаконкурсні секції “Фестиваль Фестивалів”, “Гала-прем’єри”, ретроспективні покази. Також буде функціонувати професійний майданчик Film Industry office, Літній Кіноринок та освітня програма “Літня кіношкола”.

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найкасовіші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми і серіали 2020 року

Найочікуваніші українські фільми 2021 року

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии