kinowar.com

Сіквел «Сяйва» Стенлі Кубріка: вийшов трейлер фільму «Доктор Сон» з Юеном Макгрегором

Продовження культового фільму «Сяйво». Один з найвідоміших творів Стівена Кінга та один з найвпливовіших фільмів Стенлі Кубріка отримує нове життя — нова екранізація роману культового письменника нарешті на екранах кінотеатрів. Юен Макгрегор в ролі сина Джека Торренса, якого зіграв незабутній та неповторний Джек Ніколсон. Пройшло багато часу. Сяйво повертається.

Ден Торренс все ще не може забути ті кошмарні дні дитинства, які він провів в готелі «Оверлук». Подорослішавши, він безуспішно бореться з цією травмою. Реальний світ для нього не завжди стабільний. Проте навіть це світосприйняття руйнується, коли він знайомиться з Аброю – хоробрим підлітком, що також має такий, як і в нього, потужний екстрасенсорний дар, відомий як «сяйво». Абра знайшла Дена, адже інстинктивно розуміла, що він розділяє її силу. Їй потрібна допомога проти нещадної Рози Циліндр та її послідовників з «Правдивого вузла», які, у прагненні віднайти безсмертя, харчуються «сяйвом» дітей. Невинність Абри і безстрашні обійми її «сяйва» змушують Дена закликати свої власні сили, знову зіткнутись зі своїми страхами і пробудити привидів минулого. Ден та Абра гуртуються разом, щоб вступити в жорстоку битву проти «Правдивого вузла» за життя або смерть.

Доктор Сон 2019 постер

Дата старту: 07.11.2019
Формат: 2D
Країна: США
Студії: Warner Bros. Pictures
Жанр: жахи
Режисер: Майк Фленеґан («Віджа: Походження зла», «Окулус»)
В ролях: Юен МакҐрегор («Крістофер Робін», трилогія «Зоряні війни»), Ребекка Фергюсон («Місія Неможлива: Фолаут», «Найвеличніший шоумен»), Джейкоб Трембле («Хижак»), Брюс Грінвуд, Кайлі Керран та інші
Композитор: The Newton Brothers

Комментарии