kinowar.com

Тільда Свінтон та Ідріс Ельба у новій стрічці Джорджа Міллера

 14.12.2020  Новости

Лауреат премії «Оскар» і творець франшизи «Шалений Макс» Джордж Міллер приступив до зйомок свого проекту мрії — «Three Thousand Years Of Longing», головні ролі в якому виконують Тільда ​​Свінтон та Ідріс Ельба

Three Thousand Years Of Longing Три тысячи лет тоски

Подробиці фільму, сценарій до якого також написав Джордж Міллер, тримаються в секреті. Відомо, що зйомки стартували в Австралії минулого тижня і триватимуть 62 дні через посилені заходи безпеки, пов’язані з пандемією. Власне, зйомки нового фільму повинні були стартувати на півроку раніше, але були перенесені через епідеміологічні обставини.

Режисер-візіонер Джордж Міллер долучив до створення фільму першокласну команду. За повідомленням Deadline, постійний продюсер фільмів Міллера, Даг Мітчелл, дав вичерпну характеристику: «Джордж вважає, що це найкраща команда, з якою він коли-небудь працював». І легко зрозуміти чому.

Міллер покликав, в тому числі, більшість його соратників по фільму «Шалений Макс: Дорога гніву». Великий оскароносний оператор Джон Сіл, відомий своїми роботами над фільмами «Англійський пацієнт», «Талановитий містер Ріплі» та «Гаррі Поттер і філософський камінь», відійшов від кіно, але знову повертається, щоб зняти фільм, який стане його другою роботою за останнє десятиліття .

Крім того, з «Шаленого Макса» в новий фільм перекочували оскароносний монтажер Маргарет Сіксел, оскароносний декоратор Ліза Томпсон, композитор Том Холкенборг, також відомий як Junkie XL, кастинг-директор Ніккі Барретт, координатор трюків Гай Норріс.

У команду також входять номінований на «Оскар» художник-постановник фільму «Бейб» Роджер Форд, дизайнер костюмів «Матриці» Кім Барретт і супервайзер візуальних ефектів «Месників» та «Капітана Марвел» Пол Баттерворт.

Весь акторський склад «Three Thousand Years Of Longing» поки тримається в секреті, як і точний жанр і опис фільму. Локалізована назва фільму і додаткові подробиці фільму будуть повідомлені окремо.

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии