kinowar.com

Україна на 71-му Берлінському міжнародному кінофестивалі

Берлінале – міжнародний кінофестиваль категорії А, який вважається одним із найпрестижніших фестивалів Європи та світу у сфері кіно. Він проходить щорічно, починаючи з  1951 і є одним з найбільш відвідуваних фестивалів світу.  Цього року через пандемію COVID-19 організаторам Берлінале довелось роз’єднати події фестивалю, він відбуватиметься у два етапи. В березні в онлайн-форматі пройдуть всі заходи фестивалю для фахівців кіногалузі, а у червні, вже офлайн, відбудуться покази фільмів фестивалю для широкої аудиторії.

На Європейському кіноринку (EFM), що відбудеться онлайн, традиційно за підтримки Держкіно працюватиме Український національний стенд. Також цьогоріч український фільм знову бере участь в конкурсній програмі фестивалю.

Стоп-Земля фильм

Дебютну повнометражну стрічку режисерки  Катерини Горностай  “Стоп-Земля” відібрано до конкурсної програми Berlinale Generation 14+. Стрічку створено кінокомпанією ESSE Production House за підтримки Держкіно та Українського культурного фонду.

Ukraine Is Your Destination

Європейський кіноринок (EFM), який є одним із найважливіших місць зустрічі професіоналів у сфері кіноіндустрії: виробників, дистрибуторів, покупців, сейлз-агентів відбудеться  з 01-го до 05-го березня. Цьогоріч промоція українських фільмів відбуватиметься онлайн. Основна діяльність Українського національного стенда буде націлена на просування національних фільмів на міжнародний кіноринок та налагодження співпраці з іноземними партнерами.

Уже традиційно головним слоганом стенду стане #UkraineIsYourDestination.
Збір матеріалів для Українського національного стенда на Європейському кіноринку триває до 24 лютого.

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найкасовіші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми і серіали 2020 року

Найочікуваніші українські фільми 2021 року

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии