kinowar.com

Українська документальна стрічка “Панорама” перемогла на пітчингу у Карлових Варах

Проект документальної стрічки «Панорама» (The Projectionist) кінокомпанії «МаГіКа-фільм» переміг на пітчингу Docs in Progress 53-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, що проходить з 29 червня по 7 липня.

Українська документальна стрічка “Панорама” перемогла на пітчингу у Карлових Варах

«Ця перемога дуже важлива для нас і для проекту. Ми вже знаходимось на етапі монтажу фільму і цей приз — найкраще промо, що одразу допомогло звернути увагу на проект. Для нас це певне розуміння, що ми йдемо вірним шляхом, а тема і герой сприймаються універсально для світової аудиторії», — зазначила продюсерка фільму Ольга Бесхмельніцина.

Режисером та сценаристом повнометражної стрічки-портрета «Панорама» є Юрій Шилов.

Головний герой картини — кіномеханік Валентин, який 44 роки працює в «Кінопанорамі», одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день 60-річчя Валентина в кінотеатрі займається пожежа і чоловік змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, він намагається знайти новий сенс свого життя.

Фільм створюється кінокомпанією «МаГіКа-фільм» (продюсери Геннадій Кофман і Ольга Бесхмельніцина) за підтримки Держкіно України у копродукції з польською компанією Doc Education Foundation (копродюсер Мирослав Дембіньський) та німецькою компанією Boxee Media (продюсер Дірк Саймон).

Українська прем’єра фільму очікується наступного року.

Комментарии