kinowar.com

Українське кіно на онлайн-кіноринку Міжнародного кінофестивалю у Торонто

У рамках онлайн-кіноринку Міжнародного кінофестивалю у Торонто (10-14 вересня) відбудеться презентація українських кінопроєктів, готових до копродукції. Через карантинні обмеження у країнах світу, онлайн-презентація замінить український стенд, який традиційно організовувався Державним агентством України з питань кіно в рамках офлайн-заходів TIFF.

«На минулому тижні Парламент України ратифікував Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між урядами України та Канади. Це надзвичайно важливий крок у співпраці між нашими країнами, який відкриває нові можливості як спільного виробництва фільмів, так і обміну кадрами, і спільного проведення заходів. Але, перш за все, угода дозволяє Україні та Канаді створювати нове, цікаве й захоплююче кіно в офіційній копродукції», — Марина Кудерчук, голова Держкіно.

У лютому 2020 року частина проєктів-учасників вже була представлена на першій українсько-канадській конференції з копродукції в кіно «Canada-Ukraine CoProduction Meetings», яка відбулася у рамках Європейського кіноринку (European Film Market) Берлінського кінофестивалю. Захід було організовано Українською кіноасоціацією (УКА) спільно з Асоціацією кінопродюсерів Канади та Посольством Канади в Україні за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

На онлайн-кіноринку, серед інших проєктів, будуть представлені анімаційне фентезі «Мавка. Лісова пісня» від студій Animagrad і FILM.UA, учасник численних кіноринків Європи, Азії та США: Marche du Film (Канни, Франція), European Film Market (Берлін, Німеччина), кіноринки фестивалів в Ансі та Шанхаї; нова робота анімаційної студії «Червоний собака» – «План «Мадагаскар»; біографічна драма про Лесю Українку «Леся», проєкт-учасник програми ScriptEast та копродукційного кіноринку Meetings on the bridge в рамках Стамбульського фестивалю; стрічка «Фотографи», учасниця індустрійної секції фестивалю GoEast (Вісбаден, Німеччина ) та копродукційного пітчингу Boat Meeting МКФ «Молодість»; стрічка «Нижній горизонт», з якою режисерка Жанна Озірна брала участь у програмі Berlinale talents і сценарних майстернях Script Lab Film Ave, Terrarium Residency та престижної сценарної резиденції Pustnik.

Проведення онлайн-презентації сприятиме забезпеченню видимості України як постійного учасника кіноринку в Торонто, якнайширшому просуванню національних фільмів на ринку Північної Америки та демонструванню канадській публіці сучасного українського кінематографа.
Проєкти будуть презентовані на платформі TIFF Digital Cinema Pro 13 вересня о 10:00 для акредитованих учасників фестивалю.

Проєкти-учасники:

Мавка. Лісова пісня / Mavka. The Forest Song
Продюсери: Ірина Костюк, Єгор Олесов, Анна Єлісєєва
Режисерка: Олександра Рубан

План «Мадагаскар» / Plan «Madagascar»
Продюсери: Олена Голубєва, Регіна Маряновська-Давідзон
Режисер: Іван Орленко

Небо-парасолька / UMBRELLA SKY
Продюсери: Андрій Суярко, Володимир Філіппов, Алла Овсяннікова
Режисер: Заза Буадзе

Чорнобильський Робінзон / Chornobyl Robinson
Продюсерка: Катерина Шевченко
Режисер: Сергій Гаврилюк

Нижній Горизонт / GROUND ZERO
Продюсерка: Ірина Ковальчук
Режисерка: Жанна Озірна

Леся / LESIA
Продюсерки: Юлія Сінькевич, Марія Москаленко
Режисерка: Нана Джанелідзе

Фотографи / Photographers
Продюсери: Регіна Маряновська-Давідзон, Олексій Гладушевський
Режисерка: Хельга Ландауер

Яків / Yakov
Продюсер: Максим Асадчий
Режисерка: Вікторія Трофименко

Великий Хорс / BIG XORS
Продюсер: Михайло Панченко
Режисер: Сергій Деньга

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найочікуваніші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми 2019 року

Найкасовіші українські фільми 2019 року

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии