kinowar.com

Фестиваль КІНОКО оголосив програму

Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО оголосив конкурсну програму. У 2021 році офіційна програма фестивалю складатиметься з шести конкурсів: студентський конкурс, конкурс повнометражних ігрових фільмів, конкурс повнометражних документальних фільмів, конкурс короткометражних фільмів, конкурс музичних відео та конкурс реклам.

Фестиваль КІНОКО 2021

«Фестиваль росте та розвивається. Щороку ми намагаємося втілювати у життя щось нове. Не в змозі ігнорувати роботу операторів-документалістів, ми нарешті відкрили конкурс повнометражних документальних фільмів. Також цьогоріч ми продовжуємо добру традицію перегляду музичних кліпів на великому екрані. А ще проводимо експериментальний показ реклам. Перевіримо, наскільки цей формат може існувати в рамках конкурсу», — програмна директорка фестивалю, Анастасія Тиха.

Фільмом-відкриття стане стрічка «‎Цей дощ ніколи не скінчиться»‎ режисерки Аліни Горлової та оператора-постановника Вячеслава Цвєткова стане фільмом-відкриття. В’ячеслав Цвєтков також очолив журі фестивалю КІНОКО 2021. Показ за участі команди відбудеться 1 жовтня о 20:00 у Червоній залі Будинку Кіно. Це буде перший показ фільму у Києві після насиченої фестивальної історії. 

До професійного журі фестивалю були запрошені оператори-постановники, режисери та кінокритики: Іван Сауткін, Олександр Стеколенко, Олексо Гладушевський, Мар’яна Новікова, Нікіта Кузьменко, Олесь Санін, Володимир Войтенко, Роман Любий, Микола Базаркін, Євген Кирей та інші. 

До конкурсної програми повнометражних ігрових фільмів увійшло 8 робіт. Серед них 4 ігрових та 4 документальних фільми. З яких 2 повнометражні дебюти операторів, київська прем’єра, а також вже відзначені увагою інших фестивалів стрічки. 

Фестиваль КІНОКО 2021

Учасники конкурсу художнього повного метру:

«Із зав’язаними очима»

Оператор-постановник: Олександр Поздняков 

Режисер: Тарас Дронь 

 

«Толока»

Оператор-постановник: Олександр Кришталович

Режисер: Михайло Іллєнко

 

«Сторонній»

Оператор-постановник: Сергій Смичок

Режисер: Дмитро Томашпольський

 

«Погані дороги»

Оператор-постановник: Володимир Іванов 

Режисерка: Наталка Ворожбит

 

Учасники конкурсу документального повного метру:

«Земля Івана»

Оператор-постановник та режисер: Андрій Лисецький

 

«Май далеко — май добре»

Оператор-постановник: Сергій Кірєєв 

 

«Байконур. Вторгнення»

Оператор-постановник та режисер: Ангел Ангелов  

 

«Сіль з Бонневілю»

Оператори-постановники: Денис Мельник, Сергій Стеценко, Дмитро Гораш 

Режисер: Семен Мозговий 

 

В конкурс короткометражних фільмів увійшло 13 робіт, повний список можна глянути на офіційному сайті фестивалю.

конкурс короткометражних фільмів

 

«Коротка програма зафіксувала спектр операторських підходів на зображення життя людини від перших днів до останніх. На фоні багатства чи бідності, у бажанні видавати себе за когось іншого та в поверненні до себе, під час зустрічей з невідомим та в повсякденні» — програмна координаторка фестивалю, Валерія Жеріх.

конкурс короткометражних фільмів

Також в рамках фестивалю відбудеться великі технічні та освітні форуми. Освітній блок фестивалю містить у собі майстер-класи, презентації технічних новинок, творчі зустрічі з авторами. Генеральний партнер фестивалю — компанія Patriot Rental — також підготувала низку майстер-класів, які пройдуть в рамках освітньої програми. Повний розклад подій буде опубліковано на сайті фестивалю.

Наразі вже анонсовано наступні події:

Західна кіноосвіта та індустрія: досвід Нікіти Кузьменка, Олександра Позднякова та Діани Оліфірової

Мова зображення як рушій історії: оператор-постановник Вячеслав Цвєтков

Естетика польоту: зйомка з неба від AEROTIM. Тімур Фактуллін

Воркфлоу та сетап документаліста: секрети Сергія Стеценка

Шлях до фірмового стилю: оператор-постановник Діма Недря

Придбати абонемент на 5 днів фестивалю ви можете за посиланням: 

Студенти можуть придбати абонементи за спеціальною ціною. 

Для тих, хто вже придбав абонемент, бронювання місць на покази доступне в особистому кабінеті. Також, для разового відвідування є можливість придбати окремі квитки на конкретні покази та події.

Захід проводиться за підтримки партнерів та Державного агентства України з питань кіно. КІНОКО проходитиме з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ щодо протиепідемічних норм відвідування масових заходів у період карантину.

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии