kinowar.com

Фільм «Цензорка» нагороджено на кінофестивалі в Трієсті

Словацько-чесько-український фільм «Цензорка» переміг на індустрійній платформі Міжнародного кінофестивалю в Трієсті

«Цензорка» одержала нагороди Sub-Ti Award і Sub-Ti Access Award в програмі First Cut+ індустрійної платформи When East meets West Міжнародного кінофестивалю в Трієсті

Фільм «Цензорка» нагороджено на кінофестивалі в Трієсті

Автор стрічки Петер Керекеш – словацький режисер документального кіно, лауреат кінофестивалів у Берліні, Лейпцигу і Торонто. «Цензорка» є його першою ігровою кінороботою. У 2014 році він хотів реалізувати документальний фільм про тюремних цензорів у різних культурах. Після початку зйомок в Україні, творці вирішили зробити замість документальної стрічки повнометражний художній фільм.

Картина розповідає історію молодої жінки Люби, яку було засуджено до ув’язнення за вбивство свого чоловіка. Після народження сина вона відбуває покарання в одеській колонії. Люба не хоче, щоб її дитина опинилася в сиротинці, а саме така доля чекає на всіх дітей ув’язнених після того, як їм виповниться три роки. У колонії Люба зустрічає Ірину, 40-річну жінку, яка працює цензоркою в цій тюрмі.

Стрічку фільмували в Одесі в 2019 році. Українськими продюсерами стали Денис Іванов і кінокомпанія «Артхаус Трафік» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Раніше проект картини «Цензорка» отримав головні нагороди секцій Work in Progress Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах у 2017 році й Одеського міжнародного кінофестивалю у 2018 році.

Світову прем‘єру і вихід фільму у прокат заплановано на 2021 рік.

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найкасовіші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми і серіали 2020 року

Найочікуваніші українські фільми 2021 року

Найкращі українські фільми часів Незалежності

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии