kinowar.com

«Холодний розрахунок» з 23 вересня у кіно

 20.09.2021  Новини

З 23 вересня в українському прокаті стартує новий трилер «Холодний розрахунок» від двічі номінанта на премію «Оскар» Пола Шредера з лауреатом премії «Золотий глобус» Оскаром Айзеком у головній ролі.

Продюсером фільму виступив Мартін Скорсезе — давній колаборант Пола Шредера, який є автором сценаріїв до культових фільмів Скорсезе «Таксист», «Скажений бик», «Остання спокуса Христа». У режисерському послужному списку Шредера «Американський жиголо», «Люди-кішки» і недавній «Щоденник пастиря» з Ітаном Хоуком, за який Пол Шредер був номінований на «Оскар» за оригінальний сценарій.

Холодний розрахунок фільм Пола Шредера

Вільям Телль — професійний гравець в покер, холодна витримка якого не дає йому йти на зайвий ризик. Він тримається на середньому рівні в світі малих ставок, кожний раз встаючи з-за столу переможцем. Для нього покер — це скоріше професія, що дозволяє жити в постійних переїздах і уникати як зайвої уваги, так і людей в цілому. У нього є рутина, якої він ретельно дотримується. І таємниці, які він зберігає. Але, звичайно, таке існування не може бути вічним. Вільям зустрічає чарівну Ла Лінду, агента в світі покеру, яка не може зрозуміти, як такий гравець досі не грає в великих грошових турнірах, і молодого Кірка, з батьком якого пов’язане минуле життя Вільяма. А найгірше — в одному з готелів він зустрічає військового, з волі якого свого часу відсидів у в’язниці 8,5 років, і рутинному життю Телля швидко приходить кінець.

Роль загадкового покерного профі Вільяма Телля дісталася Оскару Айзеку — зірці «Дюни», «З машини», трилогії «Зоряні війни». На роль загадкового чоловіка з минулого Вільяма Телля був запрошений тричі номінант на премію «Оскар» і давній колаборант Пола Шредера — Віллем Дефо («Маяк», «Аквамен», «Остання спокуса Христа»). Кірка, молодого протеже головного героя, зіграв Тай Шерідан з блокбастера «Першому гравцю приготуватися», арт-хітів «Мад» та «Древо життя». А на роль покерного агента Ла Лінди була запрошена комедіантка Тіффані Хеддіш («Гламурний бізнес», «Королеви криміналу», «Ульотні дівчатка»). До речі, Шерідан і Айзек вже зустрічалися разом у комікс-блокбастері «Люди Ікс: Апокаліпсис», в той час як Айзек та Дефо грали разом у картині «Ван Гог: На порозі вічності».

Холодний розрахунок на зйомах з Оскаром Айзеком

«Холодний розрахунок» був представлений в основній програмі кінофестивалю у Венеції, де отримав безліч позитивних відгуків за доречне використання покеру, нову американську трагедію і сильну гру Оскара Айзека.

Washington Post

Оскар Айзек представив чарівне зображення останньої версії улюбленого кінематографічного аватара Шредера: професійного гравця в покер, що бореться з болісним минулим, наповненим почуттям провини.

Vanity Fair

“Холодний розрахунок» виводить на перший план підтекст зламаних життів американців… Після перегляду фільму ви не будете здатні перестати думати про нього.

Collider

В останньому творі Шредера весь світ — в’язниця, і краще, на що ми можемо сподіватися — це те, як ми проведемо цей час.

The Guardian

У більш ранню епоху, з деякими змінами в оповіданні, роль Вільяма Тілля міг грати Хамфрі Богарт або крижаний Ален Делон. Але в наш час це Оскар Айзек — гравець у покер з порожнім поглядом, що бере участь в останніх зборах заблукалих, змучених душ Пола Шредера.

Холодний розрахунок фільм

Трилер Пола Шредера «Холодний розрахунок» з Оскаром Айзеком у головній ролі з 23 вересня в українських кінотеатрах.

Читайте також:

Найкращі трилери в історії кіно

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии