kinowar.com

Художній фільм “Черкаси” виходить в онлайн

Воєнна-екшн драма “Черкаси” стає доступною в мережі Інтернет. З вересня місяця стрічка розміщується на таких легальних онлайн-сервісах, як MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV, VOLIA, Takflix та 1+1 VIDEO. 

В лютому цього року в кінотеатрах країни демонструвався художній повнометражний фільм “Черкаси”, створений компанією MKK Film Service за підтримки Державного агентства України з питань кіно. В стрічці розповідається про 3-х тижневий опір команди однойменного морського тральщика під час подій в Криму 2014-го року. Проте через пандемію коронавірусу прокат “Черкас” був перерваний, і лише в липні, після послаблення карантину, кінотеатральні покази фільму були поновлені.

По закінченню кінотеатральних показів життєвий цикл “Черкас” не завершився. В перший місяць осені ця воєнна екшн-драма стає доступною для перегляда на популярних онлайн-платформах, які стають все більш актуальні в карантинних реаліях.  1 вересня стрічку можна придбати на необмежений термін на MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV. З 15 вересня за сплату певної суми та в рамках встановленого терміну фільм можна буде переглянути на VOLIA, 1+1 VIDEO, Takflix, MEGOGO, SWEET.TV та OLL.TV.

«Ми дуже раді, що нарешті українці зможуть переглянути «Черкаси» онлайн. Прокат стрічки був призупинений через карантин, і багато глядачів, які планували подивитися фільм, не встигли потрапити до кінотеатрів. А коли така змога з’явилась, то все рівно чимало людей не наважилась повернутись в кінозали. Весь цей час нас питали, коли ж з’явиться можливість легально побачити «Черкаси» в інтернеті, адже для українських фільмів це все ще рідкість. І ось вона з’явилася! Бажаємо приємного перегляду!» – розповідає CEO FILM.UA Distribution Ігор Сторчак.

Дистрибуцією картини займається компанія FILM.UA Distribution (FILM.UA Group).

 

Синопсис: Лютий 2014 року. Починається окупація Кримського півострову. Мінний тральщик «Черкаси» разом з іншими українськими кораблями заблокований в озері Донузлав — шлях до моря перекритий затопленими судами російського флоту. Це пастка. Наші кораблі починають здаватися росіянам. Здається, іншого виходу просто нема.

Фільм засновано на реальних подіях. Історія останнього українського корабля у Криму, який чинив опір і продовжував відважну боротьбу.

 Режисер-постановник: Тимур Ященко

Оператор: Юрій Дунай

Продюсери: Марта Лотиш, Ірина Клименко

Автори сценарію: Тимур Ященко, Роберт Квільман

Жанр: воєнна драма

Художник-постановник: Олексій Величко

Звукорежисер: Володимир Третяков, Фарід Мбайдін

Композитори: Антон Байбаков

Вокал: Катя Chilly Group 432 Гц

Режисер монтажу: Олександр Чорний

Художник по гриму: Марія Пилунська

Художник по костюмах: Дарія Кочнєва

Другий режисер: Дарина Лукашенко

Читайте також:

Де дивитися українське кіно онлайн легально

Найочікуваніші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми 2019 року

Найкасовіші українські фільми 2019 року

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии