kinowar.com

«Чілдрен Кінофест» оголошує конкурс фільмів, знятих дітьми

Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» оголошує конкурс короткометражних фільмів. До участі приймаються стрічки, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Десять фільмів-фіналістів будуть показані на великому екрані у рамках IV «Чілдрен Кінофесту» 3 червня 2017 року, а переможець отримає нагороду.

«Чілдрен Кінофест» оголошує конкурс фільмів, знятих дітьми

До участі у конкурсі приймаються фільми тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень. Для подачі роботи на конкурс потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті childrenkinofest.com

Прийом заявок відкрито з 25 жовтня 2016 року по 20 квітня 2017 року включно. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів, обрана селективною комісією, буде оголошена 20 травня. Ці десять фільмів будуть показані на найбільшому екрані країни у столичному кінотеатрі «Київська Русь» у рамках IV «Чілдрен Кінофесту». 4 червня, під час Церемонії закриття фестивалю буде названо переможців конкурсу: Найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн., а також лауреатів Спеціальних дипломів журі.

У 2015 році у рамках «Чілдрен Кінофесту» відбувся конкурс аматорських короткометражних фільмів «Зніми, як Мельєс!» За умовами, юні учасники створювали свої рімейки фільмів Жоржа Мельєса: головною вимогою було використання прихованого монтажу. Гран-прі здобули автори стрічки «Боягуз не грає у футбол» Давид Окс та Ліора Казацкер.

2016 року Фестиваль кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувся у 18 містах і зібрав понад 30 тисяч глядачів. У 2017 році фестиваль триватиме в Україні з 26 травня по 4 червня.

Почесний посол IV «Чілдрен Кінофесту» – одна з найвідоміших українських письменниць, колумніст, сценарист і драматург Катерина Бабкіна. Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в УкраїніДержавного агентства України з питань кіноGoethe-Institut в УкраїніФранцузького інституту в УкраїніПосольства Швеції в УкраїніПосольства Королівства Норвегія в УкраїніПосольства Швейцарії в УкраїніПосольства Королівства Данія в УкраїніДанського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

Генеральний інтернет-партнер: WoMo 
Медіапартнери: ФокусUaUaTochkaХорошее киноSalat

Комментарии