kinowar.com

«Чілдрен Кінофест» 2018 оголосив посла фестивалю

Почесною амбасадоркою V «Чілдрен Кінофесту» стала письменниця, адвокатка, правозахисниця, радіоведуча та посланниця доброї волі ООН в Україні Лариса Денисенко.

чилдрен кинофест

«Кіно об`єднує і робить нас добрішими. Якщо ми дивимося, співчуваємо, сміємося і дихаємо синхронно, ми розуміємо якою силою добра ми можемо бути! Що ми здатні на дива, милосердя, рівне та гідне ставлення, сприйняття інакшості та різності, творчість, що ми хочемо розповісти про це цілому світові, родині, друзям, тихо поговорити наодинці із собою. Кіно – правдивіше за сучасну політику. Кіно допомагає протягувати руку для привітання, а не для ляпасу. Про це точно знають Совеня Чарлі та Чілдрен Кінофест» – коментує свою участь у фестивалі Денисенко.

Дебютний роман письменниці «Забавки з плоті та крові» вийшов у 2002 році та отримав Ґран-прі Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова». Денисенко є співавторкою посібника «Національні системи доброчесності», посібника з прав людини для вчителів тренерів, Книги Суддів, а також авторкою навчальної казкової методики з прав людини для дітей. Цього року письменниця стала авторкою дитячої книги «Майя та її мами», що розповідає про толерантність на рівні сім’ї та прийняття різних сімей у соціумі, а також книги, що вчить соціалізації псяк та спілкуванню дітей із собаками: «Усміхаки. Все, що треба знати про собак».

Журналістикою Лариса почала займатися в 2006 році як авторка та ведуча культурологічної програми «Документ» на каналі «1+1». У жовтні 2014 року Лариса дебютувала на «Громадському радіо». Зараз Лариса створює цикл програм «Ген справедливості», допомагає людям розібратися в тонкощах правозахисту. Також Денисенко працювала радницею Міністра юстиції, була першою заступницею начальника управління права міжнародних організацій Міністерства юстиції України. Має відзнаку Верховного Суду України «За вірність закону».

Місія Посла фестивалю – популяризація ідей якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. Послами фестивалю у різні роки виступали співачка Джамала, музикант Дмитро Шуров, актор і кінорежисер Ахтем Сеїтаблаєв, письменниця Катерина Бабкіна.

V «Чілдрен Кінофест» відбудеться в Україні з 25 травня по 3 червня 2018 року.

У жовтні в рамках фестивалю був оголошений Другий конкурс дитячих короткометражних фільмів, участь у якому можуть брати діти віком від 7 до 14 років. Десять найкращих фільмів будуть показані на великому екрані фестивального центру – столичного кінотеатру «Київська Русь». Дедлайн подачі конкурсної роботи – 20 квітня 2018 року.

Протягом року в рамках кіноклубного проекту «Артхаус Клуб» усі охочі можуть отримати стрічки з програми «Чілдрен Кінофесту» минулих років для безкоштовної демонстрації у школах, бібліотеках та вільних просторах.

Генеральні партнери фестивалю: Представництво Європейського Союзу в Україні
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)Державне агентство України з питань кіно і ТМ «Весела Корівка»

Комментарии