kinowar.com

10-й ювілейний фестиваль “Кіносарай” відбудеться цьогоріч попри повномасштабне російське вторгнення. Змінені локації

Цього літа Міжнародний фестиваль позитивного кіно «Кіносарай» мав святкувати своє перше десятиріччя та провести прекрасне свято кіно на хуторі Обирок, що на Чернігівщині. Але через повномасштабне вторгнення росії в Україну цим планам, як і багатьом іншим на цей рік не довелось втілитись у життя. Обирок, на щастя, неушкоджений, але близькість російського кордону становить велику небезпеку для наших гостей, немає також і мосту на трасі.

Команда фестивалю прийняла рішення провести захід у Києві, одразу на двох локаціях.
Перша — це простір SKVO space на березі Дніпра. Це місце максимально наближує атмосферу хутора Обирок посеред столиці.

Друга цьогорічна фестивальна локація – артхаусний кінотеатр KINO42 на Подолі, де покази не припиняються навіть під час повітряних тривог, адже кінотеатр знаходиться в укритті.

фестиваль позитивного кіно «Кіносарай»

Тема Х ювілейного фестивалю — «Прояв волі». Команда «Кіносараю» має амбітну мету — з різних боків розповісти про внутрішню особистісну і колективну силу, яка формує українську жагу до сталого розвитку цивілізації. Цей прояв волі ми бачимо кожного дня на фронті й в тилу. Сплачуючи високу ціну, мільйони українців наближають військову, культурну та ідеологічну перемоги.

Як і завжди, в рамках фестивалю відбудеться показ міжнародної та національної короткометражних програм та добірка фільмів про сталий розвиток.

Спеціальним показом програми «Сталий розвиток» та фільмом-закриттям стане українська премʼєра фільму «Чорнобиль: Втрачені стрічки», 2022. Знята та спродюсована вона Джеймсом Джонсом. Українським продюсером стрічки став Сергій Солодько. Автор фільму Джеймс Джонс особисто представить фільм та відвідає Київ.

Через тридцять шість років після вибуху Чорнобильського ядерного реактора в Радянській Україні нещодавно знайдені архівні відеоматеріали та записані інтерв’ю з очевидцями намалювали емоційний і захопливий портрет масштабів і тяжкості катастрофи. Архіви відкрили до чого доходив радянський уряд замовчуючи інцидент та обманюючи солдатів, які були направлені для «ліквідації» наслідків. «Чорнобиль: Втрачені стрічки» — це повна, неприкрашена правдива історія того, що сталося в одній із найменш зрозумілих трагедій двадцятого століття.

HBO Documentary Films, документальний фільм Sky Original, створений Top Hat Productions спільно зі Sky Studios.

Також відбудеться низка зустрічей з кіномитцями. Подробиці будуть оголошені трохи згодом.

Квитки на подію: secure.wayforpay.com/payment/kinosaray2022

Читайте також:

Найкращі українські фільми

Найкращі фільми про війну України з росією

Усі російські танки, БТР, ББМ, ЗРК, літаки та гелікоптери, знищення яких було знято на відео під час війни в Україні

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии

Comments are closed.