kinowar.com

10 кращих історичних серіалів усіх часів (відео)

 02.09.2019  YouTube, Новини

Історичні серіали мали б продовжуватися нескінченно, але бюджет та продюсери цього не дозволять. Тим не менш, найпопулярніші охоплюють епоху, декілька років або, якщо навіть концентруються на кількох важливих днях та подіях, залишають яскравий слід у пам’яті глядачів. Вони формують знання історії швидше, ніж будь-який підручник. І конкурують за популярністю з фантастичними та детективними.

Рим (Rome) 2005-2007

Писати сценарій історичного серіалу може бути простіше, адже є реальні події, які лише потрібно адаптувати. З іншого боку, набагато складніше залишатися близьким до життя, епохи, часу, який автор відтворює. І ще більш складною є задача режисера, який повинен змусити акторів, а потім і глядачів дихати тим самим повітрям, яким десятки чи сотні років тому дихали реальні та вигадані персонажі історичних подій. Тому по-справжньому гарний історичний серіал – це дуже дорого, дуже довго та потребує не аби якої майстерності. А для глядача такий серіал – справжня вдача та задоволення на декілька сезонів.

Борджиа (The Borgias) 2011-2013

Сьогодні kinowar.com та Максим Самчик пригадають 10 найкращих історичних серіалів усіх часів. Дивіться наш огляд на відео нижче.

Підписуйтесь на наш канал та дивіться наші нові відео! https://www.youtube.com/c/kinowar

Текстова версія статті — Найкращі історичні серіали

Дивіться також:

Найкращі фантастичні серіали

Найкращі детективні серіали

Найкращі серіали в історії

Коментарі