kinowar.com

13 акторських презентацій і 12 ідей для фільмів: як пройшов перший в Україні Script & Cast pitch

Пройшов перший в Україні спільний пітчинг акторів і сценаристів Script & Cast pitch

Script & Cast pitch 2020

Перший в Україні спільний пітчинг акторів і сценаристів зібрав понад 130 кастинг-директорів, продюсерів, сценаристів, акторів та інших кінопрофесіоналів. Подія складалася з трьох блоків: пітчинг сценаріїв (розбитий на дві частини), пітчинг акторів і нетворкінг.

Свої акторські кейси презентували Катя Молчанова, Ігор Аронов, Анатолій Панченко, Юлія Самсон та інші артисти. Сценаристи пропітчили 12 проєктів, серед яких Goodbye fashion! Світлани Ліщинської, «Читери» Юлії Гончар, «Бутон» Наталії Блок та інші.

Script & Cast pitch 2020

«Це чудовий формат презентації для сценаристів, які хочуть запропонувати свої ідеї для подальшої розробки продюсерам, режисерам, акторам. Наразі ми збираємо фідбеки від гостей і учасників пітчингу, щоб наступного разу зробити подію ще динамічнішою та цікавішою. Скоріш за все, у майбутньому ми скоротимо час на пітч із 7 до 4–5 хвилин», — розповідає Олександра Сорохан, співорганізаторка заходу, менеджерка платформи Terrarium.

Виступи учасників оцінювало журі у складі режисерки, сценаристки і письменниці Марисі Нікітюк, кастинг-директорки Олени Шевчук, режисера та засновника сценарної майстерні Terrarium Дмитра Сухолиткого-Собчука.

Script & Cast pitch 2020

«Перший Script & Cast pitch пройшов доволі успішно. Актори були дуже натхненними можливістю нетворкінгу і багато з них познайомилися на події з кастинг-директорами, з якими вони не були знайомі раніше. Це надає їм потенційні можливості для залучення у кінопроєкти. У майбутньому ми б хотіли розширювати кількість кінопрофесіоналів, задіяних у таких пітчингах, і створити новий формат нетворкінг-подій для кіноіндустрії. Пілотом у цьому напрямку стали виступи кастинг-директорки Оксани Суханової з її продюсерським проєктом „Фіцики“ та презентація фотографа Артема Гвоздкова», — говорить засновниця кастинг-платформи DreamCast, кастинг-директорка Ольга Любарова.

Наступний Script & Cast pitch запланований на весну 2021 року.

Організатори — кастинг-портал DreamCast, сценарна майстерня Terrarium за підтримки Український культурний фонд. Генеральні партнери проєкту — ZODIACfilm і Latinium. Інформаційний партнер — VGLcinema. Ведучий заходу — актор Роб Фельдман.

Script & Cast pitch 2020

DreamCast — професійний кастинг-портал для кастинг-директорів, акторів та агентів. Він дає змогу розміщувати кастинги, завантажувати акторські відео- і фотоматеріали, а також в автоматичному режимі отримувати сповіщення про нові проєкти.

Terrarium — платформа для сценаристів, де авторам допомагають розвинути власний проєкт. Terrarium організовує інтенсиви, воркшопи, лекторії та інші курси сценаристів.

Повний список учасників пітчингу акторів:

1. Катя Молчанова
2. Ігор Аронов
3. Анатолій Панченко
4. Юлія Самсон
5. В’ячеслав Махлай
6. Олександр Іванов
7. Настасія Шаповал
8. Флора Боровик
9. Ліза Цілик
10. Артем Каратаєв
11. Віка Щегель
12. Слава Бабенков
13. Мар’яна Стороженко
14. Ольга Сафронова

Повний список проєктів та учасників сценарного пітчингу:

1. «Блиск» Олі Жижко
2. «Є лише дві нескінченні речі, блін» Сергія Баженова
3. Goodbye fashion! Світлани Ліщинської
4. «Полум’я над Корюківкою» Юніса Шапошника
5. «Читери» Юлії Гончар
6. «Жінка, яку я ненавиджу» Альони Шилової
7. «Бутон» Наталії Блок
8. «Один клік до любові» Ірини Серебрякової
9. «Печера Кармелюка» Тетяни Мисяновської
10. «Подорож Амундсена» Ксенії Оніщенко
11. «Квіти у моїй голові» Ангеліни Розмариці
12. «Лови Д» Андрія Доценка

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии