kinowar.com

21-23 грудня 2020 року у кінотеатрі «Жовтень» відбудеться фестиваль Italian Short Film Days

Italian Short Film Days від кінофестивалю «Молодість» — це покази 6 короткометражних робіт італійських режисерів, приурочених до святкування Міжнародного дню короткого метру (21 грудня). В рамках програми представлене кіно на будь-який смак: від звичної фестивальної драми до домашньої комедії.

Програма

Наш Час l Вероніка Спедікаті l 2019 l 17’

Роберту та Донато, 9-річну дівчинку та її батька, розділяє прірва, що здається безмежною. Але насправді Донато значно вразливіший, ніж видається – і це відкриття робить цінним час, проведений разом в останні дні літа.

Понеділок l Массімо Фаллаі l 2018 l 16’

Літо. Флоренція. Тиждень моди. Двоє електриків налагоджують освітлення для показу відомого бренду та зранку до вечора мандрують містом у своєму фургоні.

Міжсезоння l Бруно Уджолі та Ріккардо Менікатті l 2019 l 10’

Молоде подружжя збирається на свято. Емілія затримується із вбранням, а П’єтро свариться із краваткою, схвильований через промову, до якої не знає, як підступитися. Двоє починають розмовляти, переходячи з кімнати в кімнату – від одного етапу життя до іншого.

Подорожі l Беппе Леонетті l 2019 l 14’

Вирій спогадів затягує батька та сина. Два різних дитинства, що пройшли в одному й тому ж місці, але за віддалених епох. Два світи, об’єднані довгими подорожами у часі та просторі, у намаганні розвіяти туман хвилюючих тіней.

14 l Альдо Сурріккіо l 2019 l 14’

Романтичний та замріяний хлопець на ім’я Лука працює у фотоательє і зустрічається з Камілою, яка одного дня залишає його. Хлопець переїжджає до ательє і закохується у дівчину з фотографій у плівці № 14.

Jiaozi l Лука Каналі Бруккулері l 2019 l 8’

У старому й тепер залишеному кінотеатрі у Тайвані знаходять плівки фільму, що ніколи не демонструвався – “Jiaozi”. Сюжет оповідає про жіночу помсту у відповідності до вимог часу, коли терпіння та спокій були єдиним способом вижити у багаторічній боротьбі.

фестиваль Italian Short Film Days

Продаж квитків на сайті кінотеатру «Жовтень».

Дата: 21-23 грудня 2020 року, 19:00
Локація: Кінотеатр «Жовтень»

Захід організовано у кооперації з Посольством Італійської Республіки в Києві, Італійським інститутом культури в Україні та Італійським центром короткого метру.

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии