kinowar.com

3 соціальні активності, які будуть на Comic Con Ukraine 2019

21–22 вересня у Києві на території Арт–заводу Платформа вдруге відбудеться міжнародний конвент сучасної поп–культури Comic Con Ukraine 2019. У минулому році фестиваль відвідало понад 20 000 фанатів серед яких поціновувачі коміксів, анімації, кінематографу, відеоігор та літератури. Цьогоріч фестиваль очікує ще більше гостей, зіркових селебріті та учасників з усього світу. Хедлайнерами фестивалю стануть: Джон Ромеро, Крістофер Ллойд та Дені Трехо.

Дэнни Трехо

Окрім цього, на фестивалі плануються соціальні заходи, які допоможуть відвідувачам фестивалю відчути себе справжніми супергероями.  Організатори пропонують долучитися до таких соціальних активностей:

  1. Допомога безпритульним тваринам. Найбільшу увагу буде приділено притулкам для тварин та благодійним фондам. Усі вони розмістять свої стенди у петзоні, де будуть не лише розповідати про діяльність, а й приймати внески, продавати цікавий мерч та заохочувати забрати додому нового улюбленця. Важливо зауважити, що на фестивалі буде проходити конкурс дог-косплею Dog Cosplay Contest, переможці якого отримають цінні призи (реєстрація відкрита до 18 вересня). 

facebook.com/events/465498937636417

comic con украина собаки

  1. Допомога дітям. Обидва дні фестивалю кожен відвідувач зможе підтримати фонд “Таблеточки”, придбавши на стенді фірмову продукцію та колекційні вироби. Також створено колабораційний мерч, усі кошти з продажу якого будуть передані підопічним фонду “Таблеточки”.
  1. Еко-тема також хвилює причетних до Comic Con. Саме тому за підтримки організації No Waste Ukraine кожен відвідувач фестивалю зможе правильно відсортувати сміття на станціях сортування, отримати консультацію про сортування вдома, прослухати лекцію та придбати еко-товари багаторазового використання.

 

comic con украина собаки

За усіма соціальними активностями, можливостями та новинами слідкуй за хештегом #бутисупергероємлегко. Це й дійсно легко, коли все відбувається у такій неймовірній атмосфері підтримки та розуміння. Змінюй свій світ разом з Comic Con Ukraine 2019!

comic con украина собаки

Квитки: kiev.karabas.com/ua/ccu2019

Сайт та новини: comiccon.ua/

Фейсбук: facebook.com/comicconukraine/

Інстаграм: instagram.com/comicconukraine/

Комментарии