kinowar.com

49-й кінофестиваль «Молодість» запланований на 30 травня — 7 червня

49-й сезон Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» запланований на 30 травня — 7 червня 2020 року

Цього року фестиваль відзначає свій 50-річний ювілей. Перед наступним сезоном «Молодість» оновлює не лише команду: переосмислення яскравої історії та прагнення повернути до кінозалів студентство втілюються у новій репрезентації та проєктах, орієнтованих, перш за все, на молодь.

Цього року «Молодість» вже вдруге співпрацює з Kyiv Academy of Media Arts: сім команд з числа студентів курсу Graphic Design Advanced протягом місяця сворювали візуальну концепцію для 49-ї «Молодості». З представлених проєктів перемогла робота Оксани Черніченко та Леоніда Більченко:

49-й кінофестиваль «Молодість»

З творчою ідеєю та стратегією фестивалю допомагало креативне агентство IAmIdea. Спільно ми визначили цінності та сильні сторони, які використовуватимемо у подальшій комунікації з глядачем:

“Перегляд авторського кіно – це особистий діалог з режисером для кожного глядача. І цей діалог завжди породжує більше питань ніж відповідей. Весь цей спектр емоцій після перегляду авторського кіно ми називаємо «пост-фестивальним синдромом». Саме цей стан, коли у людей виникає так багато питань ми вважаємо цінністю фестивалю «Молодість». Також важливо сказати людям про фестиваль такими словами, якими б його описали близькі друзі, тобто зрозумілою та людською мовою. Проте з певним змістовним гачком, який привертає до себе увагу. І головне сказати про це чесно. Тож ми отримали простий, але не простий хедлайн: «SEEMO49 Кіно НЕ БЕЗ ПИТАНЬ».

Безкоштовна акредитація для студентів
Нова «Молодість» орієнтована, передусім, на студентство. Зареєстрована молодь матиме змогу безкоштовно відвідувати кінопокази і фестивальну кіношколу. Так, спільно з Ukrainian Film School кінофестиваль запускає Student Hub. Molodist – платформу для міжкультурного діалогу та обміну досвідом між її учасниками, досвідченими та майбутніми діячами кіноіндустрії. В Україні це нова екосистема для кіношників з навчанням та створенням колаборацій. Платформа передбачає лекції, майстер-класи, спід-дейтинги, живу бібліотеку, покази та презентації фільмів, творчі та неформальні зустрічі навколо теми сучасного кіновиробництва для всіх учасників хабу.

Student Hub. Molodist

«Ще кілька років тому, нові українські фільми можна було перерахувати на пальцях руки, а вже сьогодні ми є свідками стрімкого зростання кіноіндустрії. Створюючи інтерактивну платформу такого масштабу, ми прагнемо, щоб наші відвідувачі змогли повною мірою зануритися в усі процеси створення кіно. До участі ми запрошуємо студентів і викладачів профільних ВУЗів з Европи, Канади, України. В основі нашої події буде освітня програма від відомих європейських та українських кінодіячів, які протягом семи днів ділитимуться з відвідувачами хабу своїми інсайтами з усіх сфер кіновиробництва» – поділилася Альона Тимошенко, засновниця Ukrainian Film School.

Інфографіка Student Hub. Molodist

Окрім цього, робота Student Hub. Molodist передбачає створення чотирьох короткометражних фільмів, які зніматимуть студенти-учасники і оцінюватиме професійне міжнародне жюрі. Додатковою опцією буде кастинг акторів, де також кожен охочий зможе спробувати себе у новій професії.

Умови акредитації та посилання на анкети незабаром будуть опубліковані на офіційних сторінках фестивалю та Student Hub. Molodist.

Локації фестивалю
Вже кілька місяців, як офіс «Молодості» повернувся до Будинку кіно, де під час фестивалю відбуватиметься частина програмних показів і події Студентського Хабу. Наприкінці травня в період проведення будуть задіяні і такі локації:

  • Палац Україна – Церемонія відкриття кінофестивалю
  • Кінотеатр «Жовтень» – Фестивальний центр, кінотеатр
  • Будинок кіно – Student Hub. Molodist, кінотеатр
  • Майданчик під Аркою Дружби Народів – Відкритий кінотеатр, Церемонія закриття фестивалю

Читайте також:

Найочікуваніші українські фільми 2020 року

Найкращі українські фільми 2019 року

Найкасовіші українські фільми 2019 року

Комментарии