kinowar.com

6 найкращих ролей Джейсона Момоа

 28.08.2022  Актори, Новини, ТОП

Найкращі фільми та серіали з Джейсоном Момоа

Джейсон Момоа – той випадок, коли можна впевнено сказати щось про “характерного актора”. Адже навряд чи з такою яскравою зовнішністю можна зіграти Гамлета чи Майкла Корлеоне. А от воїна, супергероя чи варвара – легко. Власне, не варто дивуватися, що майже щоразу на екрані Джейсон Момоа грає самого себе. Якщо продюсери та кастинг-директора вірно зроблять вибір, цього буде цілком достатньо.

Сьогодні ми згадаємо декілька випадків, коли саме так і сталося – образ для фільму чи серіалу добре підходив під особистість Момоа, і на екрані відбувалося маленьке диво. Адже кіно – це магія, тут потрібно коректно підібрати усі інгредієнти, щоб все спрацювало.

Отже, kinowar.com представляє 6 найкращих фільмів та серіалів з Джейсоном Момоа. Підтримайте наш сайт, якщо ця стаття буде для вас цікавою та корисною.

Кордон (Frontier) 2016–2018

найкращі серіали з Джейсоном Момоа

Протистояння людини на нових територіях за Великої Британії – на цю тему було знято чимало фільмів та серіалів (згадати хоча б “Табу” з Томом Гарді). Але якщо персонаж Гарді бився з великим бізнесом та владою безпосередньо у Лондоні, транзитом між Африкою та Америкою, то герой Момоа, трапер (мисливець на хутрових тварин), намагається завадити монополії Компанії Гудзонової затоки, перебуваючи у Північній Америці. Його хочуть зупинити і підсилають власних людей, але мужній та чесний трапер викликає симпатію навіть у тих, хто повинен завдати йому шкоди.

Три сезони боротьби за владу, хутро та вплив на нових динамічно зростаючих територіях.

 

Погана партія (The Bad Batch) 2016

найкращі серіали з Джейсоном Момоа

Канібал, який виховує доньку; дівчина, яка намагається знайти своє місце звичним колом існування; канібал, який закохується у свою потенційну жертву – і все це на фоні постапокаліптичного світу. Якщо додати, що тут також задіяні невпізнаний Джим Керрі та Кіану Рівз з вусами (та власне, тут і Момоа з вусами), то самі розумієте, який ви маєте змогу переглянути треш. Єдина дивна обставина – тут немає Ніколаса Кейджа.

 

Сліпота (See) 2019–2022

найкращі серіали з Джейсоном Момоа

Коли у майбутньому людська раса втрачає зір, поява двох близнюків, що мають змогу бачити, викликає шок у племені. Близнюки є синами персонажа Момоа, вождя села, та королеви. На жаль, диво, що сталося, привертає увагу королеви іншого племені, і тепер не тільки сім’я вождя, але й усе село під загрозою. Потрібно підготуватися протистояти ворогу з урахуванням всіх обмежень, які накладає відсутність зору.

Вийшли два сезони серіалу, автором сценарію є Стівен Найт, перш за все відомий за “Гострими картузами”.

 

Гра престолів (Game of Thrones) 2011–2019

Гра престолів (Game of Thrones) 2011–2019

За вісім сезонів багато хто відмітився у цьому культовому проєкті. Хал Дрого, як і багато інших славетних воїнів, до восьмого сезону не дотягнув. Але незважаючи на досить невелике екранне життя, все одно запам’ятався глядачам. Для Джорджа Мартіна немає значення, наскільки потужний та яскравий персонаж – якщо він вирішив, що час помирати, то саме так і буде. Втім, хтозна, за інших обставин, можливо, персонаж Момоа міг бути одним з тих, хто пройшов би всю подорож до самого кінця.

 

Аквамен (Aquaman) 2018

найкращі серіали з Джейсоном Момоа

Іноді здається, що є ролі, для яких актор був народжений. Ґаль Ґадот, скажімо, була створена, щоб виконати роль Диво-жінки. А Джейсон Момоа – це і є Аквамен (ну хіба що він не під водою живе). Те, як він виглядає, те, як він поводить себе в кадрі, те, наскільки органічно він вписується у цей образ – все це і є та хімія, про яку ми вже згадували вище, коли режисер та продюсери чітко обирають виконавця для ролі.

Додатковим фактором стало те, що ніхто нічого не очікував ані від цього супергерою, ані загалом від цього фільму (а багато хто вже нічого не очікував і від DC). Але зусиллями сценаристів, режисера та чудової акторської команди вийшло дійсно веселе, цікаве та захоплююче дійство.

 

Дюна (Dune: Part One) 2021

найкращі серіали з Джейсоном Момоа

Але, мабуть, найбільш вдало все ж Джейсон Момоа влучив у образ Дункана Айдаго, зброяра дому Атрідів та вчителя фехтування юного Пола Атріда у фільмі Дені Вільнева “Дюна”. Мужній, але веселий, герой, але такий, що органічно виглядає, нахабний, але виважений – яскрава постать справжнього воїна, яким часто і уявляється Момоа у свідомості глядача. Він далеко не на головних ролях у цій стрічці, але його образ дійсно закарбовується у пам’яті.

Читайте також:

Найкращі ролі Бредлі Купера

Найкращі ролі Антоніо Бандераса

Найкращі ролі Карла Урбана

Найкращі ролі Джонні Деппа

Найкращі ролі Кілліана Мерфі

Найкращі ролі Едрієна Броуді

Найкращі ролі Джуда Лоу

Найкращі ролі Денієла Крейґа

Найкращі (та найгірші) фільми Ідріса Ельби

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии

Comments are closed.