Найкращі ролі Марго Роббі
Богоподібно красива Марго Роббі є ще й чудовою акторкою. Останні питання з цього приводу було знято після двох оскарівськіх номінацій (хай би там як Оскар не дискредитував себе останнім часом). Більш того, вона не боїться експериментувати. Зворотною стороною цього є те, що деякі фільми виходять невдалими, але боятися цього не треба, така вже акторська доля. Головне, щоб були вдалі ролі, тоді про усі невдачі глядачі забудуть.
Саме про такі ролі і фільми ми сьогодні і розповімо. Якщо роль Марго була не надто великою, але фільм при цьому успішним, ми також додамо його до добірки. І навпаки, якщо перформанс Роббі був надто чудовим, щоб залишати фільм поза увагою, ми звернемось до нього.
Отже, kinowar.com презентує 8 найкращих фільмів з Марго Роббі.
Фокус (Focus) 2015
“Фокус” не в сенсі трюка, який показує фокусник, а в сенсі точки концентрації уваги. Показуєш жертві в один бік, а в цей час обкрадаєш її в іншому місці. Фокус дуже важливий. Саме цьому навчав досвідчений авантюрист (Вілл Сміт) свою нову стажерку (Марго Роббі). І з часом, вона засвоїла цей урок…
Легка, весела, комедійна авантюрна стрічка, яка не дає нудьгувати, але й не змушує аж занадто переживати. Вілл Сміт, як завжди, чарівний, енергійний та запальний, а Марго Роббі яскрава, сексуальна та дуже непроста.
Загін самогубців: Місія навиліт (The Suicide Squad) 2021
Перший “Загін самогубців” (знов дует з Віллом Смітом, до речі) був дуже багатообіцяючим провалом, але образ Гарлі Квінн у виконанні Марго став культовим. Мабуть не знайти більшого хіта серед усіх косплейщиць світу, ніж ця навіжена подруга Джокера. Надії на її сольний виступ були великі, але на ділі знов вийшов слабкий фільм, що не зацікавив по-справжньому навіть фанатів. Тоді на сцену вийшов Джеймс Ганн, і усі зрозуміли: third time will be the charm.
Так і вийшло. Це, можливо, і не найяскравіший фільм Джеймса Ганна (його переважає, на нашу суб’єктивну думку, і спін-офф серіал із Джоном Сіною “Миротворець”), але це точно майстерна робота з надважкою порцією чорного гумору. Солідна акторська компанія (Ідріс Ельба, Юель Кіннаман, Майкл Рукер, Віола Девіс, Пітер Капальді, Девід Дастмалчян, Тайка Вайтіті, Сильвестр Сталлоне в ролі великої акули Кінґ Шарк та вже згадані Марго Роббі та Джон Сіна) у вкрай несолідній місії, що обертається тотальним кіноманським успіхом (хоча й фінансовим провалом на тлі пандемії).
Термінал (Terminal) 2018
Нетиповий, нетривіальний, нелінійний, а тому не надто тепло сприйнятий публікою фільм. Ще раз віддамо належне Роббі – вона не зосереджується виключно на дорогих блокбастерах та наважується йти на ризик, якщо ідея для неї цікава. Фатальна жінка веде бесіди у барах та стріп-клубах з чоловіками, що не завжди закінчується для них добре. Але хто вона, чому вона так робить, що її мотивує – це питання, відповідь на які варто зачекати, адже розв’язка того варта.
Коханий з майбутнього (About Time) 2013
Одна з перших робіт акторки у великому кіно. Роль в неї тут не дуже велика, на першому плані Донал Глісон, Рейчел Мак-Адамс та Білл Наї. Але вона лишається у пам’яті глядача, та й образ її доволі значущий.
Батько розповідає сину, коли той став дорослим, що чоловіки в його родині мають надзвичайну властивість – вони вміють подорожувати у часі. При цьому повернутися можна тільки у власні спогади (тобто у час, який ти пам’ятаєш) та змінити тільки власну долю. Син є чесним та порядним юнаком, отже він вирішує не здобувати гроші чи славу, а владнати справи з пошуками коханої дівчини – але й це виявляється не таким простим ділом…
Одного разу… в Голлівуді (Once Upon a Time in… Hollywood) 2019
Роль Марго у фільмі Квентіна Тарантіно ще менша (в неї маже немає реплік), але куди більш значуща, ніж роль у фільмі, на позицію вище у нашому списку. Роббі не просто перебуває у кадрі, вона створює атмосферу тієї голлівудської епохи. Вона пов’язує всі чоловічі персонажі між собою, а головне, вона є постійним тривожним передвісником кривавої трагедії, яка, дякувати Квентіну, який вміє художньо переписувати історію, так і не настає.
Історія Шерон Тейт, акторки і подруги режисера Романа Полянського, вразила (ще б пак) Тарантіно, і на її основі він частково вигадав, а частково з любов’ю відобразив картину Голлівуду тих часів, з реальними (Стів Макквін, Брюс Лі) та фантазійними персонажами.
Вовк з Волл-стріт (The Wolf of Wall Street) 2013
Чи можна було зробити більш яскравий дебют у великому кіно? Марго Роббі скористалася шансом, який їй надав Мартін Скорсезе, та увійшла до зіркового пантеону Голлівуду (і з тих самих пір, до речі, тримається у ньому). Екранна хімія з Лео Ді Капріо також допомогла розкритися акторці (мабуть, більш органічне поєднання у цій стрічці у Лео тільки з Джоною Гіллом).
Марго грає жінку мрії, недосяжну красуню, які може підкорити тільки неординарний чоловік з великими грошима та владою. Саме таким і є персонаж Ді Капріо у цьому фільмі, от тільки гроші та вплив на Волл-стріт йому дісталися за рахунок махінацій, а отже на зміну красивому життю незабаром прийде гірка відплата за гріхи.
Гра на пониження (The Big Short) 2015
Тут роль Марго взагалі епізодична, але австралійка запам’яталася не гірше, ніж виконавці головних ролей. Стрічка розповідає про декілька груп людей на Волл-стріт, які вміло скористалися недоліками системи та світовим економічним кризисом, щоб заробити сотні мільйонів доларів. Оскільки режисеру потрібно було розповідати про тонкощі фондового ринку так, щоб глядачі не залишили зал, на допомогу прийшла Марго Роббі у ванній з піною та бокалом шампанського в руці, адже так увага точно буде зосереджена на тому, що відбувається на екрані.
Загалом це досить легка комедія за стилем розповіді, але при цьому головні персонажі періодично нагадують глядачам про те, якою черствою та бездушною є економіка великих грошей.
Я, Тоня (I, Tonya) 2017
Без сумніву, це найпотужніша роль Марго Роббі у її кар’єрі. Перемога на Оскарі того року дісталася блискучій Френсіс Мак-Дорманд за “Три білборди за межами Еббінга, Міссурі”, проте якщо казати саме про акторську роботу, то ми б віддали статуетку саме Марго. Хто б міг подумати, що вона не тільки так глибоко зануриться у емоції Тоні Гардінг, але й фізично перетвориться на іншу людину в кадрі. Неймовірне перевтілення для того, щоб згадати скандальну драму фігурного катання 90-х, коли у гонитві за успіхом та самоствердженням талановита спортсменка пішла на крайні заходи.
Окрема насолода (хоча й ненормальна) – спостерігати за відносинами матері й дочки Гардінг. Жорстока і цілеспрямована мати (невідомо тільки, у чому саме полягає її ціль) видушує максимум зусиль з рідної доньки і ніколи не залишається задоволеною. Залишитися нормальною у такому схибленому середовищі нереально, а тому фільм здебільшого навіть не драма великого спорту, а драма сімейних відносин та психології (до речі, Еллісон Дженні за роль матері свій Оскар (за роль другого плану) отримала). А у Марго він ще попереду.
Читайте також:
Підтримайте Україну:
- фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
- фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
- Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
- дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt
Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:
- facebook — facebook.com/goodkino
- YouTube — youtube.com/c/kinowar
- Instagram — instagram.com/kinowar.com.ua
- twitter — twitter.com/kinowar_com
- Telegram — t.me/kinowarcom