kinowar.com

Discovery представляє вечір контенту, присвяченого війні в Україні, який розпочнеться з фільму «Зеленський: людина, яка взяла на себе путіна»

 24.03.2022  Новини

Увечері неділі, 27 березня, телеканал Discovery розповідатиме про події, що відбуваються в Україні, у серії спеціального контенту. Цей вечір розпочнеться о 21:00 з фільму про українського президента під назвою «Зеленський: людина, яка взяла на себе путіна». Щоб поширити інформацію про війну, Discovery покаже серію ретельно відібраних документальних фільмів, присвячених боротьбі українського народу. У списку, окрім фільму «Зеленський: людина, яка взяла на себе путіна», також такі документальні стрічки, як «Втеча з Ірпеня», скорочена версія благодійного концерту «Разом з Україною», що відбувся у Польщі 20 березня, а також фільм «Таємниці отруєнь у Солсбері».

Владимир Зеленский президент Украины

Нижче наведено короткі описи цих фільмів.

«Зеленський: людина, яка взяла на себе путіна»

Це новий 30-хвилинний профайл про президента України Володимира Зеленського. У фільмі розповідається про його життя, починаючи з юності й шляху до президентства, і дотепер — коли він став лідером України в облозі.

Втеча з Ірпеня

Міхал Пшедлацький — журналіст, який виїхав до України тиждень тому. Він поставив собі на меті зблизька показати українську армію та народний опір, а також жахливу небезпеку, з якою звичайні люди стикаються через агресію російської армії. Одним із символів цієї війни вже став зруйнований міст в Ірпені під Києвом, який допомагав жінкам, дітям і літнім людям рятуватися від російських бомб і куль.

міст в Ірпені, під яким ховалися люди, діти, старі люди від обстрілів окупантів

Разом з Україною — благодійний концерт у Польщі 20 березня

Discovery справив враження унікальним благодійним концертом, який пройшов у неділю, 20 березня, у Лодзі, Польща. На концерті виступили польські та українські артисти, а головною метою концерту став збір коштів для жертв війни. Зірки України та Польщі разом виступили на сцені перед 12-тисячною аудиторією та мільйонами теле- та онлайн-глядачів. Захід транслювався у прямому ефірі на каналі Discovery у Центральній та Східній Європі на більш ніж 50 ринках, включаючи США. Протягом концерту було зібрано понад 2 мільйони доларів, до того ж пожертвування продовжують надходити. Discovery зробив пряму пожертву у розмірі 500 000 доларів, до того ж весь прибуток від реклами перед концертом з Польщі та Румунії також піде на допомогу Україні.

Таємниці отруєнь у Солсбері

У 2018 році в Солсбері, Англія, був отруєний подвійний агент Сергій Скрипаль та його дочка. Фільм, побудований на розповідях залучених людей та неймовірних нових доказах, покаже історію трагічних подій, які перетворили маленьке англійське містечко на центр гучного замаху на вбивство.

Читайте також рецензію на серіал “Отруєння в Солсбері”

Коментарі