kinowar.com

FILM.UA Group представила кримінальну драму «Зміїне гніздо» про родину отруйників на престижному маркеті аудіовізуального контенту MIA Market у Римі

Нова кримінальна драма, заснована на реальній історії київської родини серійних отруйників, була презентована світу на одній з найвідоміших індустрійних подій.

Зміїне гніздо серіал

На фоні інших маркетів, що були скасовані, обмежені або переведені в онлайн, цьогорічний маркет контенту і пітчинг-форум Mercato Internazionale Audiovisivo (MIA) в Римі не тільки зберіг докарантинні показники, а ще й значно перебільшив їх. MIA відвідали понад 2000 керівників галузевих компаній з 56 країн, відбулося понад 140 скринінгів, а також понад 80 світових і ринкових прев’ю.

Однією з головних подій маркету є конкурс проєктів у секції Драми. Цього року до участі було відібрано лише 14 проєктів з 12 країн, серед яких єдиний — з України. За нагороду Paramount+ боролися також проєкти з Італії, Великобританії, Канади, Кіпру, Франції, Фінляндії, Бельгії, Німеччини, Ісландії, Іспанії та Болгарії. Переможців обирало журі, що складалося з професіоналів найвищого рівня, яке визнало, що цьогорічні учасники відрізнялися найвищою якістю. Навіть нагороду довелося розділити між двома – «Феєрверком», серіалом від відомої італійської режисерки Сусанни Нік’яреллі, та «Золотою війною» – спортивною драмою, події якої розгортаються під час закінчення холодної війни в Болгарії.

Зміїне гніздо серіальний проект

Україну в цьому престижному конкурсі представляла кримінальна драма «Зміїне гніздо» від FILM.UA Group. Це серіал, заснований на реальних подіях – історії родини Іванютиних, яка у 80-х роках у радянському Києві займалася отруєннями знайомих, колег, приятелів і просто випадкових людей задля власної вигоди, з мстивості або ж просто з викривленого почуття самозахисту й справедливості. Іванютини скоїли понад 40 отруєнь, 13 з яких – смертельні. Але історія також досліджує й інші сім’ї, що опинилися на шляху розслідування – великі та малі, бідні та багаті, щасливі та нещасні. «Зміїне гніздо» стало єдиним українським серіалом на MIA й відбірковий комітет окремо зазначив силу тематики та глобальну привабливість проєкту.

Для його команди, авторки ідеї Анастасії Лодкіної та продюсерки Катерини Вишневської, це вже не перший MIA. Чотири роки тому їхня ідея комедії про мафію «Коза Ностра» пройшла пітчинг. Тепер цей проєкт уже готовий, створений у співпраці з італійським партнером Pepito Produzioni на замовлення RAI Cinema. Цього разу вони презентували проєкт «Зміїне гніздо», співавторкою якого є Мар’яна Бек. Вона відома сценаріями до хітових українських телепроєктів, таких як «Червона королева», «Будинок з ліліями», «Улюблена вчителька» та «Ніщо не трапляється двічі» режисерки Оксани Байрак, що встановив кілька рекордів з переглядів на вітчизняному телебаченні.

Зміїне гніздо

Анастасія Лодкіна поділилася своїми думками після презентації:

«Після серіалу HBO «Чорнобиль» багато моїх колег з усього світу дивувалися, чому не ми, українці, розповідаємо цю історію. Я думаю, що «Зміїне гніздо» – це саме та історія, яку ми повинні представити світу. Коли відбувалися події, описані в серіалі, мені було 5 років, я жила в ілюзії, що СРСР – найкраща країна. Проте саме в той час у Києві діяла сім’я серійних убивць, які передавали знання про те, як отруїти людей, від покоління в покоління. І наш з Катериною досвід на MIA безперечно підтвердив, що ця історія має глобальну привабливість».

MIA підкреслив багато тенденцій останніх років – зокрема, зацікавленість у контенті з унікальним відчуттям часу та місця з усього світу, не обов’язково від відомих голлівудських виробників чи англійською мовою.

Катерина Вишневська зазначила:

«Тепер, коли «Коза Ностра» завершена, добре повернутися на MIA з новим проєктом. На цьому ринку можна було безпомилково відчути сильну глобальну зацікавленість в історіях про часи холодної війни та таких, що відбуваються у Східній Європі. Це підтверджує і переможець – «Золота війна» від болгарської компанії Agitprop та нашого партнера в іншому проєкті – Babyland. Їхня перемога – це чудова новина і для нас, адже «Зміїне гніздо» точно задовольняє апетит до такого роду сюжетів. І ми раді представити світовій аудиторії гучну історію про сім’ю, яка зробила серійне вбивство сімейним бізнесом, у впізнаваному часі та місці – у Києві після Чорнобильської катастрофи».

Глобальний успіх «Гри в кальмара» остаточно підтвердив, що наступна велика хітова серія, швидше за все, прийде не з Америки, а з інших країн. Творці «Зміїного гнізда» наголошують, що правила гри тепер змінилися, і це дає їм більше можливостей та впливу у переговорах. Більше подробиць про цей проєкт з’явиться перед кіноринком Content London. Стежте за новинами!

Читайте також:

Найкращі українські фільми за 30 років Незалежності

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии