kinowar.com

HBO скасував 5 сезон «Світу Дикого Заходу»

 07.11.2022  Новини, Серіал

Як повідомляє Deadline, канал HBO вирішив скасувати анонсований раніше п’ятий сезон науково-фантастичного серіалу «Світ Дикого Заходу» і закрити шоу після чотирьох сезонів. Причиною стало суттєве зменшення кількості глядацьких переглядів.

Нагадаємо, «Світ Дикого Заходу» – багатосерійний ремейк однойменної повнометражної стрічки, випущеної 1973 року. Сюжет розгортається навколо високотехнологічного тематичного парку розваг, гості котрого за великі гроші можуть прожити у напрочуд достовірній певній атмосфері і певній епосі. Наприклад, в епосі Дикого Заходу. Мешканців атракціону-містечка зображають дуже схожі на живих людей андроїди. І гравці мають право робити з роботами все що заманеться: бити, ґвалтувати, вбивати… Та одного дня машини починають повстання.

Перший сезон вийшов у 2016 році і отримав дуже схвальні відгуки критиків та досить високі рейтинги глядачів. Проте з кожним наступним сезоном оцінки шоу ставали все нижчими, і відповідно падав інтерес аудиторії.

За скасування п’ятого сезону HBO обіцяє виплатити усім провідним акторам компенсацію у розмірі 10-15 мільйонів доларів (чи отримають хоч щось другорядні виконавці, невідомо). За словами керівництва, витрати на виробництво склали б набагато більшу суму (приміром, бюджет третього сезону становив 100 мільйонів доларів, тобто по 10 мільйонів на створення кожного епізоду).

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Комментарии

Comments are closed.