kinowar.com

Marvel розкрила перші подробиці нових «Месників»

 27.07.2022  Новини

Як пише The Hollywood Reporter, студія Marvel нарешті оприлюднила інформацію щодо нових «Месників». Зокрема стали відомі назва і режисер майбутнього проєкту.

Нагадаємо, на сьогодні вийшли чотири частини франшизи: «Месники», «Месники: Ера Альтрона», «Месники: Війна нескінченності» і «Месники: Завершення» (останній фільм вийшов 2019 року і став найкасовішою стрічкою в історії, обійшовши «Аватар»). Щодо продовження франшизи довго не було жодної інформації. І ось нарешті на радість фанатам з’явились перші деталі.

Шанувальники MCU мають бути у захваті, бо студія випустить одразу дві частини «Месників», реліз котрих відбудеться у 2025 році (ними завершиться шоста фаза кіновсесвіту Marvel). Фільми отримали назви «Месники: Династія Канга» і «Месники: Таємні війни».

Наразі відомо, що режисером «Династії Канга» виступить Дестін Деніел Креттон, постановник «Шан-Чі та легенди десяти кілець» (який також прикріплений до сиквела «Шан-Чі»). Не розкривається, хто саме з супергероїв з’явиться на екрані, проте відомо, що головним антагоністом буде Канг у виконанні Джонатана Мейджорса, якого ми вже бачили у серіалі «Локі» і ще побачимо у фільмі «Людина-мураха та Оса: Квантоманія», що вийде 17 лютого 2023 року.

Трохи раніше також стало відомо ім’я режисера нового «Капітана Америки». Їм став Джуліус Она («Парадокс Кловерфілда»). Костюм Кепа, нагадаємо, вдягне Ентоні Макі, який вже зробив це у серіалі «Сокіл та Зимовий солдат».

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.