kinowar.com

Warner звинуватила Зака Снайдера в обмані і маніпуляціях

 21.07.2022  Новини

Як пише журнал Rolling Stone, керівництво студії Warner вважає, що постановник Зак Снайдер маніпулював громадською думкою і навіть створював фейки для того, аби переконати продюсерів профінансувати так звану режисерську версію «Ліги справедливості», відому як «снайдеркат».

За даними Warner, 13% від усіх фанських закликів випустити режисерську версію, опублікованих у соцмережах із хештегом #ReleaseTheSnyderCut, були фейковими. І двадцятеро людей, що працювали над створенням розширеної «Ліги справедливості», підтвердили, що Снайдер особисто розробив цю фейкову кампанію.

Нагадаємо, на етапі постпродакшну Зак Снайдер залишив проєкт «Ліга справедливості» через сімейні обставини, і фільм доробив (і переробив) режисер марвелівських «Месників» Джосс Відон. Версія, що вийшла в прокат 2017 року, не сподобалася ні критикам, ні глядачам. Невдовзі дісішні фани і зокрема фанати Снайдера почали писати листи і петиції з вимогою випустити снайдерівську версію «Ліги». Warner довго чинила опір та врешті-решт поступилася і профінансувала «снайдеркат». Спершу планувалося, що Снайдер використає лише той матеріал, що вже був відзнятий, але постановник наполіг на додаткових зйомках, тож авантюра коштувала студії 60 мільйонів доларів замість запланованих 20.

Режисерська версія тривалістю чотири години вийшла на платформі HBO Max у березні 2021 року. Вона отримала від рецензентів набагато тепліший прийом, а фанати взагалі були у захваті.

Підтримайте Україну:

  • фонд Повернись Живим (допомога армії) — savelife.in.ua
  • фонд Сергія Притули (допомога армії) — prytulafoundation.org
  • Таблеточки (допомога дітям) — tabletochki.org
  • дитяча лікарня Охматдит (допомога дітям) — bit.ly/help-ohmatdyt

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі

Коментарі закрито.