kinowar.com

Whole Wide World: вийшла пісня українського виконавця Vova Zion

 17.05.2021  Музика, Новини

Нещодавно на всіх стрімінгових сервісах вийшла пісня українського виконавця Vova Zion.

Реліз цього сингла передує виходу альбому “Selfie-Portrait”, що побачить світ 1 червня 2021 року.

Vova Zion – український автор-виконавець, який лише дебютує зі своєю музикою в Україні, але вже має, що сказати. Майбутній альбом “Selfie-Portrait” — це спроба проаналізувати сучасність крізь власний світогляд. Соціальні мережі, модні тенденції та вічні філософські теми стали лейтмотивом релізу. Альбом включатиме 9 пісень, написаних англійською, українською та російською мовами.

Вова Зіон

Серед музичних джерел натхнення автор називає такі гурти та виконавців, як Nine Inch Nails, Alice in Chains, Nirvana, Massive Attack, The Beatles, The Doors, David Bowie, Duncan Sheik, Nick Cave & the Bad Seeds. Твори Едгара Аллана По, Вільяма Шекспіра, Джима Моррісона, Генрі Торо, Волт Вітмен та Генрі Лонгфелло стали літературною основою, яка надихнула на цей альбом.

Реліз пісні WWW (Whole Wide World) від Vova Zion_

Пісня WWW (Whole Wide World) – це сповідь людини, яка живе соціальними мережами, але крізь “бульбашку щастя” бачить бруд, недосконалість та лицемірство суспільства.

“Кожен злодій – святий, і вони вчать нас, як молитися…У цілому світі!”

Ця композиція не про депресію, а про дзеркало, у якому автор бачить людську природу, щоб викрити всі пороки незавуальовано і відверто. Щоб звернути увагу на давно забуті в наш час відчуття і цінності.

Вова Зіон

Слухати: musics.link/305083P4Zw

Комментарии