kinowar.com

“Таємничий сад” від продюсера “Гаррі Поттера” та “Пригод Паддінгтона” в кінотеатрах цього літа

 07.07.2020  Новини, Трейлер

Цього літа в українських кінотеатрах з’явиться найяскравіше сімейне фентезі цього сезону – “Таємничий сад” від продюсера франшиз “Гаррі Поттер” та “Пригоди Паддінгтона” Девіда Хеймана. В головних ролях – лауреат премії “Оскар” Колін Ферт, лауреатка премії BAFTA Джулі Волтерс та чарівна Діксі Егерікс.

Таємничий сад Колин Ферт

Стрічка поставлена за однойменним бестселером Френсіс Годґсон Бернет, який вийшов в 1911-му році та витримав сотні передруків десятками мов, в тому числі й українською. За сюжетом, дівчинка-сирота Мері Леннокс переїздить до маєтку свого дядька Арчибальда Крейвена. Одного разу Мері знаходить за високим парканом фантастичний сад із пальмами, яскравими квітами та екзотичними птахами. Разом із друзями вона має розкрити таємницю цього дивовижного місця.

Команда стрічки зіркова: режисером виступив лауреат премії BAFTA Марк Манден, адаптував книгу Джек Торн, відомий за п’єсою “Гаррі Поттер та Прокляте дитя”, шоу “Скінс” та “Темні матерії”. Композитор стрічки – лауреат премії “Оскар” Даріо Маріанеллі (“Спокута”, “Пригоди Паддінгтона 2”), а за автентичність костюмів відповідала Мішель Клептон, відома за серіалами “Гра престолів” та “Корона”.

Таємничий сад

“Таємничий сад” повинен був з’явитись в українських кінотеатрах ще 7-го травня, та через карантин реліз було перенесено. Нова картина Майкла Мандена обов’язково потрапить на великі екрани влітку 2020-го. На сайтах деяких кінотеатрів вже стоїть попередня дата прем’єри 30 липня. Точна інформація буде повідомлена найближчим часом.

Дивіться також:

Найкращі фільми для сімейного перегляду

Найкращі романтичні комедії

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі