kinowar.com

Фентезійний байопік про успіх сера Елтона Джона стане фільмом-закриттям 48-го КМКФ «Молодість»

1 червня в межах програми МКФ «Молодість» ви зможете першими побачити довгоочікувану прем’єру фільму «Рокетмен»

Рокетмен постер

Rolling Stones називає його одним із найуспішніших виконавців усіх часів. Кількість його нагород, проданих платівок та успішних синглів перевищує кількість страз на його епатажному одязі. Хто, як не сер Елтон Джон, заслуговує на екранізацію власної біографії. Так думає і сам Елтон — ще у 2012 році він почав писати свій байопік у стилі фентезі.

Спочатку найкращим кандидатом для цієї ролі вважали Джастіна Тімберлейка, згодом у проект на три роки взяли Тома Харді. Зрештою через сім років роботи над проектом сера Елтона Джона зіграє Терон Егертон, який сам виконуватиме його відомі та улюблені хіти.

Поціновувачі оригінального звуку зможуть переглянути фільм англійською мовою на великому екрані ексклюзивно в межах КМКФ «Молодість». Мова оригіналу дозволить по-справжньому зануритись в атмосферу британського року та насолодитись легендарними піснями сера Елтона Джона у виконанні Терона Егертона.

Фільм для показу на кінофестивалі наданий компанією B&H Film Distribution

З 6-го червня компанія B&H film distribution випускає дубльовану на українську мову версію фільму у прокат. Поціновувачі оригінального звуку зможуть подивитися фільм англійською мовою на великому екрані ексклюзивно у рамках КМКФ “Молодість”.

Мова оригіналу дозволить по-справжньому зануритися в атмосферу британського року та насолодитися легендарними піснями сера Елтона Джона у виконанні Терена Еджертона. Дехто чекав на цю прем‘єру більше семи років, а глядачі кінофестивалю “Молодість” матимуть можливість побачити фільм першими.

Трейлер: Рокетмен (Rocketman)

Rocketman / Rocketman
Велика Британія, США / UK, USA
2019 118′

Режисер / Director
Декстер Флетчер / Dexter Fletcher

Про режисера:

Декстер Флетчер — англійський актор і режисер. Розпочав кар’єру в 10 років із маленької ролі в «Баґсі Мелоун» (1976). З’являвся у фільмі Ґая Річі «Карти, гроші і два стволи», а також серіалі НВО «Брати по зброї». Флетчер-режисер увірвався до світу кіно 2011 року із кримінальною комедією «Дикий Білл» і здобув номінацію BAFTA за найкращий британський дебют.

Коментарі