kinowar.com

Фестиваль фантастичного кіно Best Sci-Fi 2020 стартує 17 вересня

17 вересня улюблений фестиваль фантастичного кіно “Best Sci-Fi” повертається на великі екрани

Майбутнє прийшло. Воно втомилось чекати на порозі і увірвалось в будинки, заповнивши собою кімнати та все наше життя. Нас вже непросто чимось здивувати. Саме тому наукова фантастика стає все більш винахідливою, вражаючою та неймовірною. Хоча ми вже давно усвідомили, що все що відбувається на екрані сьогодні, може стати нашою реальністю завтра.

Фестиваль фантастичного кіно “Best Sci-Fi” приготувався дивувати. Обирайте найзручніші місця в улюбленому кінотеатрі та пристібніться – ми вирушаємо у подорож фантастичними світами. Космічний корабель дістанемо по дорозі.

Бест сай фай постер фестивалю

В Україні фестиваль пройде вже вчетверте. За роки існування покази “Best Sci-Fi” відбулися у 16 країнах, включаючи США, Мексику, Швейцарію, Іспанію, Польщу та інші.

Фантастика у вашому місті: bit.ly/bestscifi20202

Програма фестивалю

#1 Конструктор

Польща, 2016, фантастика, мелодрама, драма, реж. Пьотр Ділевський, 19 хв. 51 с.

Конструктор

Винахідник Віктор не став чекати на жінку своєї мрії – він її створив. Єва прекрасна та майже ідеальна, однак вона не людина. Віктор працює над тим, щоб вдосконалити своє створіння, додавши йому емоцій.

 

#2 Цього ніколи не було

Канада, 2015, фантастика, драма, мелодрама, реж. Марк Слуцький, 8 хв. 6 с. 

Цього ніколи не було

Після декількох бокалів мартіні ділові стосунки вийшли з-під контролю та двоє колег провели бурхливу ніч разом. Добре, що новітні технології дозволяють їм стерти це з пам’яті і, тим самим, позбавити мук совісті та проблем на роботі.

 

#3 Так, сьогодні!

США, 2018, реж. Дмитро Ковальов, фантастика, комедія, 5 хв. 31 с.

Так, сьогодні

Мартін – шалений фанат хард-року. Він звертається до агенції, що займається подорожами у часі, для того, щоб потрапити в минуле і побувати на концерті Mötley Crüe у 1985 році. Однак, це дуже складна і довга процедура…

 

#4 Відеозаписи

США, 2019, реж. Стефан Ейгенман, фантастика, драма, 13 хв. 59 с.

Відеозаписи

Новітні технології допомагають матері щодня відчувати присутність доньки, яка знаходиться в зоні бойових дій за сотні кілометрів від дому.

 

#5 Ейнштейн-Розен

Іспанія, 2016, реж. Ольга Озоріо, фантастика, комедия, 9 хв. 2 с.

Ейтштейн-Розен

Літо, 1982 року. Тео стверджує, що знайшов червоточину. Його брат Оскар йому не вірить – принаймні, поки що.

 

#6 Останній танець

Великобританія, 2018, реж. Кріс Келлер, фантастика, драма, мелодрама, 7 хв. 37 с.

Останній танець

У не надто віддаленому майбутньому самотній старий чоловік працює над загадковим проектом, сподіваючись знову пережити найкращий момент свого минулого.

 

#7 Ехо

Іспанія, 2019, реж. Мігель Айтор, фантастика, драма, 14 хв. 15  с.

Ехо

У 1977 році космічний зонд Voyager покидає Сонячну систему із повідомленням записаним сотнями мов. Майже через 50 років, хвора на хворобу Альцгеймера, Кармен стикається з пасивністю своїх дітей, які вважають, що вона вже нічого не може згадати. Однак повідомлення, яке вона записала, повторюється знову в голові Кармен, відновлюючи її пам’ять.

 

#8 Космічний воїн

США, 2019, реж. Лукас Кендалл, фантастика, драма, 15 хв. 58 с.

Космічний воїн

Два пілоти ведуть війну в далекому майбутньому на своєму космічному кораблі. Але чи насправді їх ворог є чужорідним противником?

 

Дата старту в прокаті: 17 вересня

Країни: США, Канада, Польща, Іспанія, Великобританія

Рік: 2015, 2016, 2018, 2019

Хронометраж: 97 хвилин

Вікове обмеження: 16+

Мова: озвучено українською мовою

Медіапартнери фестивалю: Киноафиша, kinowar.com, tv.ua, Женский журнал ХОЧУ.ua, фраза.юа, Na chasi, .Yabl, Starway Magazine, Вокруг Света, Сайт Киева 44.ua, Woman Magazine, PlayUA

Коментарі