kinowar.com

Французька стрічка «Коханці» вийде в українських кінотеатрах у березні

 02.02.2022  Новини

10 березня на екрани українських кінотеатрів вийде французький мелодраматичний трилер «Коханці» зі Стейсі МартінП’єром Ніне та Бенуа Мажимелем у головних ролях. Представлено офіційний український трейлер фільму.

Герої стрічки – ідеальна дівчина Ліза й типовий «поганий хлопець» Сімон, які без тями закохані одне в одного. Через свою важку вдачу Сімон змушений тікати зі звичного життя та переховуватись. Після трьох років очікувань Ліза виходить заміж за багатого та успішного чоловіка. Разом із ним вона вирушає на екзотичний острів в Індійському океані, де, як виявляється, переховується її колишній коханий.

Коханці Amants

Режисерське крісло зайняла Ніколь Ґарсія, відома як режисерка та сценаристка фільму «Ілюзія кохання» з Маріон Котіяр, а також акторка серіалу «Люпен» від Netflix. Оператор – Крістоф Бокарн, який також працював над «Ілюзією кохання» та картиною «Пан Ніхто» із Джаредом Лето.

Стейсі Мартін, П’єр Ніне Коханці фільм

Головні ролі виконали зірки французького кіно: Стейсі Мартін («Німфоманка», «Молодий Годар»), П’єр Ніне («Обіцянка на світанку», «Франц»), Бенуа Мажимель («Моє прекрасне літо з Софі», «Піаністка»).

Стейсі Мартін, П’єр Ніне Коханці фільм

Знімали фільм на мальовничих локаціях: у Парижі, на екзотичному острові в Індійському океані та в Женеві.

Світова прем’єра картини відбулася в межах офіційного конкурсу Венеційського кінофестивалю у 2020 році. В Україні прем’єра фільму відбулася на Одеському міжнародному кінофестивалі. Також картина демонструватиметься у великих містах України в межах програми фестивалю «Вечори французького кіно» в лютому.

Стейсі Мартін, П’єр Ніне Коханці фільм

В український прокат фільм «Коханці» вийде 10 березня.

Читайте також:

Найкращі французькі фільми

Приєднуйтесь до наших сторінок у соцмережах:

Коментарі